Domů / Zajímavosti / Levné respirátory KN95 s cenou 7,45Kč za kus

Levné respirátory KN95 s cenou 7,45Kč za kus

Hledáte kvalitní respirátory třídy FFP2/KN95 za nízkou cenu? Máme pro vás na ně tip. Víme, že respirátory zrovna nepatří do oblasti zájmu a témat magazínu o odolných telefonech a ještě před více jak rokem byste ho tu určitě nenašli, ale s ohledem na dnešní situaci povinného nošení respirátorů, které se značně promítá do rodinných rozpočtů jsme si řekli, že jeden článek na respirátory napíšeme s tipem, kde je můžete sehnat za nízkou cenu. Na naši obranu určitě jste si všimli, že v dnešní době takřka každý obchod bez ohledu na zaměření (elektronika, spodní prádlo, nábytek atd.) má ve své nabídce respirátory, dezinfekci a nově i antigenní testy na koronavirus.

Respirátory

Respirátor FFP2/KN95 pod 10Kč

Internetový obchod IPATO.cz, který je specialista na odolné telefony nabízí pro své zákazníky balení 20 kusů respirátorů FFP2/KN95. Ještě včera byla cena za toto balení 199 Kč. Aktuálně ke dni 17.3.2021 je cena tohoto balení 149Kč.

  • Cena balení 20 ks respirátorů: 149Kč
  • Přepočtená cena na 1 respirátor: 7,49 Kč.

Ve velkých supermarketech lze sehnat respirátory s omezeným počtem kusů na osobu za cenu kolem 10 Kč při přepočtu ceny balení na jeden kus, ale za cenu 7,49Kč za jeden kus jen tak někde nenajdete.

Respirátory

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.