Domů / Video recenze / Mobilní telefon UMIDIGI A5 Pro – návod k rozebrání

Mobilní telefon UMIDIGI A5 Pro – návod k rozebrání

Mobilní telefon UMIDIGI A5 Pro je jeden z nejlepších mobilních telefonů na trhu ve vztahu k poměru cena/výbava. Jaký jiný mobilní telefon s cenou pod 3200Kč se může pyšnit zadním trojitým fotoaparátem a displejem LTPS s FHD+ rozlišením? Tento mobilní telefon od výrobce UMIDIGI má předpoklady být hitem letošního roku. Za málo peněz nabízí neskutečně hodně muziky.

Ukázka rozebrání UMIDIGI A5 Pro

Tento článek je určen především pro hardwarové nadšence, které zajímá jakými „vnitřnostmi“ UMIDIGI A5 Pro disponuje a také je vhodný pro majitele tohoto mobilního telefonu, kteří by případně sami svépomocí chtěli vyměnit nějakou hardwarovou součástku. Na videu níže uvidíte návod na rozebrání UMIDIGI A5 Pro takřka do posledního šroubečku.

Na videu uvidíte například všechny tři čočky zadního fotoaparátu  ( hlavní fotoaparát Sony IMX398 s 16MP, ultra široký s 8MP a pro zachycení hloubky s 5MP) , dále vestavěnou baterii s kapacitou 4150mAh. Zajímavá je též zobrazená základní deska telefonu s čipsetem Helio O23.

Kde pořídit UMIDIGI A5 Pro

Mobilní telefon UMIDIGI A5 Pro je dostupný u autorizovaného prodejce IPATO.cz, specialistovi na mobilní telefony a jejich příslušenství.

Odkaz na produktovou stránku tohoto mobilního telefonu: UMIDIGI A5 Pro

Přečtěte si také

UMIDIGI BISON 2 Pro

Recenze odolného telefonu UMIDIGI BISON 2 Pro

Odolný telefon UMIDIGI BISON 2 Pro je nejnovějším přírůstkem do oblíbené řady odolných telefonů Bison …

Jeden komentář

  1. Václav Dubský

    Mám ho 6 měsíců a nemůžu mu nic vytknout . Vše je jak člověk předpokládá bez doporučuji všem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.