Domů / Video recenze / Články s testováním kamer / Mobilní telefon UMIDIGI A5 Pro – testování kamery

Mobilní telefon UMIDIGI A5 Pro – testování kamery

Mobilní telefon UMIDIGI A5 Pro je snad nejlepší mobilní telefon na trhu v současnosti co se týče poměru cena/výbava. Neznáme žádný jiný mobilní telefon s cenovkou pod 3500Kč, který by měl například zadní trojitý fotoaparát a kvalitní LTPS displej s rozlišením FHD+ 2280x1080px. U tohoto modelu nezbývá nežli výrobci UMIDIGI pogratulovat ke skvěle odvedené práci. Ideální mobilní telefon pro ty, kteří rádi fotí a vyžadují od mobilního telefonu kvalitní fotografie, ale nechtějí utrácet tisíce za přední modely, s násobně vyšším výkon, který ovšem nepotřebují pro svou práci s telefonem.

UMIDIGI A5 Pro

UMIDIGI A5 Pro parametry fotoaparátu

Na přední straně telefonu se elegantně v kapkovitém výřezu v displeji skrývá přední fotoaparát Samsung S5K3P3 s 16MP rozlišením a světelností f/2, který fotí působivé selfie fotografie, které lze ještě vylepšit pomocí umělé inteligence a beauty módu. Kvalitu předního fotoaparátu dokazuje fakt, že slouží i pro odemykání telefonu obličejem.

UMIDIGI A5 Pro zadní kamera

Takříkajíc to pravé ořechové pro foto nadšence má teprve zadní trojitý fotoaparát Sony IMX398 s 16+8+5MP. Trojitý fotoaparát se u mobilních telefonů stále ještě moc nevidí, ani u prémiových modelů s několika násobně vyšší cenou oproti UMIDIGI A5 Pro. Hlavní čočka fotoaparátu fotí standardně v 16MP kvalitě, té pomáhá druhá čočka pro zachycení hloubky a bokeh efektu (zaostření na konkrétní objekt a pozadí dokonale rozmazané). Tyto dvě čočky mají dnes takřka všechny fotoaparáty, ale raritou je třetí čočka pro fotografování širokoúhlých fotografií se zorným úhlem 120 stupňů.

Ukázky fotografií s UMIDIGI A5 Pro

Ukázka širokoúhlých fotografií s UMIDIGI A5 Pro

Reálné ukázky fotografií s UMIDIGI A5 Pro

Kde pořídit UMIDIGI A5 Pro

Mobilní telefon UMIDIGI A5 Pro je dostupný u autorizovaného prodejce IPATO.cz, specialistovi na mobilní telefony a jejich příslušenství.

Odkaz na produktovou stránku tohoto mobilního telefonu: UMIDIGI A5 Pro

Přečtěte si také

UMIDIGI BISON 2 Pro

Recenze odolného telefonu UMIDIGI BISON 2 Pro

Odolný telefon UMIDIGI BISON 2 Pro je nejnovějším přírůstkem do oblíbené řady odolných telefonů Bison …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.