Domů / Video recenze / Články s testováním výkonu / Mobilní telefon UMIDIGI F1 AnTuTu benchmark testování

Mobilní telefon UMIDIGI F1 AnTuTu benchmark testování

Mobilní telefon UMIDIGI F1 se již pár dní slunní na českém trhu a za tu dobu si našel již spousty nových majitelů. Tento telefon od výrobce UMIDIGI má neuvěřitelný poměr cena/výbava, což bude jedním z hlavních důvodů jeho oblíbenosti u zákazníků. V tomto článku se mu podíváme na zoubek v oblasti výkonu pomocí testování benchmark AnTuTu, dále na kvalitu Wi-Fi a jako třešnička bude ukázka z hraní dvou oblíbených her PUBG a Asphalt.

UMIDIGI F1 výkon

Nejprve trocha informací o hardwarové výbavě tohoto telefonu, díky které má takový výkon jaký má. Základem všeho je kvalitní chipset Helio P60, který v sobě skrývá 8 jádrový procesor (4x Cortex-A73 a 4x Cortex-A53), jehož každé jádro pracuje na vysoké frekvenci 2GHz. Helio P60 je mnohem energeticky úspornější nežli předchozí verze, zvláště díky Cortex-A53, který používá při výkonově nenáročných operací a dochází k úspoře baterie. O hladký chod systému se stará 4GB RAM operační paměť využívající novou technologii LPDDR4X. Zapomenout nesmíme ani na grafický čip Mali G72 MP3 700MHz.

Podporované standardy Wi-Fi: IEEE802.11 a/b/g/n

UMIDIGI F1 AnTuTu benchmark

Výsledek testování benchmark AnTuTu modelu UMIDIGI F1 na daném videu činní 136 358 bodů.

Kde pořídit UMIDIGI F1

Mobilní telefon UMIDIGI F1 byl dostupný u autorizovaného prodejce IPATO.cz, specialistovi na mobilní telefony a jejich příslušenství.

Aktuálně nabízené novější telefony, které si můžete prohlédnout: UMIDIGI.

Přečtěte si také

UMIDIGI BISON 2 Pro

Jak odolné jsou telefony z řady Bison od UMIDIGI?

Výrobce odolných telefonů UMIDIGI je právem pyšný na svou řadu odolných telefonů s názvem BISON, …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.