Domů / Video recenze / Články s testováním kamer / Mobilní telefon UMIDIGI F1 – testování kamery

Mobilní telefon UMIDIGI F1 – testování kamery

Mobilní telefon UMIDIGI F1 dostává zaslouženě v posledních dnech a týdnech na tomto magazínu pozornost. Nabízí úchvatný poměr cena/výbava a po celé řadě předešlých článků se nyní podíváme na testování jeho kamery/fotoaparátu. Výrobce UMIDIGI si zakládá na tom, aby všechny jeho mobilní telefony měly kvalitní přední i zadní fotoaparát.

Parametry fotoaparátu na UMIDIGI F1

Přední fotoaparát je schovaný v kapkovitém výřezu v displeji, který je velmi elegantní a nijak nenarušuje celistvý dojem displeje. Jedná se o Samsung S5K3P3 s 16MPx kvalitou fotografií. Foťák slouží i pro odemykání telefonu pomocí rozpoznání obličeje. Nahrávání videa zvládne ve FullHD a video hovory ve vysoké kvalitě nejsou žádný problém.

UMIDIGI F1 kamera

Zadní duální fotoaparát Samsung S5K2P7 16MPx + 8MPx zvládne fotografie v rozlišení 4640x3488px. Základní aplikace fotoaparát  UMIDIGI F1 podporuje RAW formát a s kvalitou fotografií vypomůže i umělá inteligence. Při zhoršených světelných podmínkách vám poslouží LED blesk.

Testování kamery UMIDIGI F1

Kde pořídit UMIDIGI F1

Mobilní telefon UMIDIGI F1 byl dostupný u autorizovaného prodejce IPATO.cz, specialistovi na mobilní telefony a jejich příslušenství. Aktuálně v akci s dárkem v podobě plážové deky a ochranným sklem. 

Aktuálně nabízené novější telefony, které si můžete prohlédnout: UMIDIGI.

Přečtěte si také

UMIDIGI BISON GT2 a GT2 Pro

UMIDIGI Bison GT2 a GT2 Pro – recenze sítí a konektivity

Odolné telefony UMIDIGI Bison GT2 a UMIDIGI Bison GT2 Pro patří mezi první odolné telefony …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.