Domů / Video recenze / Články s testováním kamer / Mobilní telefon UMIDIGI S3 Pro testování kamery

Mobilní telefon UMIDIGI S3 Pro testování kamery

Mobilní telefon UMIDIGI S3 Pro patří mezi to nejlepší co výrobce UMIDIGI v současné době nabízí. Jedná se o vysoce elegantní telefon s impozantním výkonem za skvělou cenu. V tomto článku se podíváme na zoubek přední a zadní kameře na S3 Pro.

UMIDIGI S3 Pro kameraUMIDIGI S3 Pro parametry fotoaparátů

Na přední straně telefonu je velice elegantně zakomponován přední fotoaparát Sony IMX376 se světelností f/2 a typem snímače CMOS BSI. Vzhledem k ceně mobilního telefonu pod 10 000Kč je kvalita předního fotoaparátu velice příjemné překvapení. Fotoaparát dokáže vytvářet fotografie v rozlišení 20MP. Kvalita nahrávání videa je FullHD, což je vysoce postačující pro stále více oblíbenější video hovory.

UMIDIGI S3 Pro zadní kamera

Podstatně zajímavější a kvalitnější je zadní duální fotoaparát 48MP Sony IMX586 + 12MP teleobjektiv. Fotoaparát dokáže fotit ve dvou módech. První s  maximální výslednou velikostí fotografie 48MP a druhý s využitím technologie slučování okolních pixelů (pixel binning), s kterou je výsledná fotografie v rozlišení 12MP, ovšem s násobně větší ostrostí a živostí barev, což se hodí při fotografování při nedostatečném osvětlení. 

Ukázka fotografování s UMIDIGI S3 Pro

Umělá inteligence v UMIDIGI S3 Pro

S využitím moderního čipu Helio P70, který má několika-jádrové APU pro potřeby umělé inteligence zvládne UMIDIGI S3 Pro neuvěřitelné kousky po aktivování režimu umělé inteligence při fotografování. Výtečné výsledné fotografie má i noční režim. Ukázky fotografií s rozdílem mezi vypnutou a zapnutou AI můžete vidět ve videu níže.

Útroby fotoaparátu UMIDIGI S3 Pro

Pokud jste více hardwarově založení čtenáři, tak právě pro vás je vhodné video níže, kde uvidíte hardwarové provedení zadního fotoaparátu telefonu UMIDIGI S3 Pro.

Kde pořídit UMIDIGI S3 Pro

Mobilní telefon UMIDIGI S3 Pro byl dostupný u autorizovaného prodejce IPATO.cz, specialistovi na mobilní telefony a jejich příslušenství.

Aktuálně nabízené novější telefony, které si můžete prohlédnout: UMIDIGI.

Přečtěte si také

UMIDIGI BISON 2 Pro

Recenze odolného telefonu UMIDIGI BISON 2 Pro

Odolný telefon UMIDIGI BISON 2 Pro je nejnovějším přírůstkem do oblíbené řady odolných telefonů Bison …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.