Domů / Odolné telefony / Náhradní displej pro Sencor Element P504

Náhradní displej pro Sencor Element P504

Do České republiky dorazil nový telefon Sencor Element P504, který se řadí mezi odolné telefony. Jeho odolnost má kvalitu krytí IP 65, což značí že je chráněný proti tryskající vodě a vniknutí cizích předmětů, jako jsou prachové částice. Z pohledu výbavy nabízí Android verze 6.0. O výkon se stará čip set MTK MT6735 s čtyřjádrovým procesorem s frekvencí 1GHz. Plynulost systému zajišťuje 2GB operační paměti.

I když patří Sencor Element P504 mezi odolné telefony, tak nevydrží vše a může se stát, že se nějaká jeho součástka porouchá. Nejčastější a nejporuchovější je vždy displej mobilního telefonu, který může utrpět několik druhů poškození. Ať se jedná o poškrábání, prasknutí a objevení známého „pavouka“. Žádný mobilní telefony není nezničitelný, byť se tomu výrobci odolných telefonů snaží co nejvíce přiblížit.

Kde sehnat náhradní displej

V případě, že u vašeho telefonu došlo k poškození displeje. Máte na výběr ze dvou variant zakoupit nový mobilní telefon nebo si pořídit náhradní displej k němu. V tomto případě je náhradní díl nový displej. Ten kupujte jako komplet LCD displej s dotykovou plochou. Pořídit ho můžete v široké nabídce náhradních dílů internetového obchodu IPATO.cz za aktuální cenu 1600Kč.

Jak vyměnit displej telefonu

Výměna displeje mobilního telefonu není zrovna jednoduchá záležitost. Zpravidla pokud chcete výměnu provést vlastními silami prohledejte Youtube, kde naleznete nějaké to video s postupem, jak toho docílit. Na druhou stranu bych tento způsob moc nedoporučoval. Jedná se o odolný telefon s určitým stupněm krytí IP. Velice snadno při nešetrné výměně můžete poškodit některé těsnění, atd. Následně se z odolného telefonu stává takřka normální telefon, když se nedokáže ochránit proti vodě ani prachu, atd. Výměnu displeje telefonu přenechejte raději vyškoleným technikům s potřebnými znalostmi, aby nedošlo k výše zmíněné nepříjemnosti. Výměnu můžete spojit s nákupem na IPATO.cz a využít jejich Servis mobilních telefonů, kdy vás výměna displeje přijde na 600Kč včetně DPH.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.