Domů / Odolné telefony / Napájecí a nabíjecí kabel iGET Blackview 2v1

Napájecí a nabíjecí kabel iGET Blackview 2v1

Již mnoho majitelů odolných telefonů se setkalo s nepříjemnou situací, kdy se jim poškodil originální kabel dodávaný spolu s odolným telefonem a když si pořídili náhradní, tak zjistili, že nefunguje, poněvadž má krátkou velikost konektoru. Odolné telefony z důvodu jejich konstrukce a pogumovaného těla, krytek mají konektor více zasunut, proto je potřeba speciální kabel s delším výstupem konektoru.

iGET Blackview 2v1 kabel

Dnes vám představíme originální napájecí-datový kabel od iGET Blackview určený pro stejnojmenné odolné telefony. S tímto kabelem budete mít jistotu správné délky konektoru a funkčnosti. 2v1 v názvu kabelu neznamená, že je nabíjecí i datový, to je samozřejmost. 2v1 znamená, že tento kabel má dva druhy konektorů pro připojení. Standardní USB-C, ale i micro-USB. Díky tomu můžete využívat i starší příslušenství pro mobilní telefony, které má pouze microUSB konektor.

Kde pořídit iGET Blackview 2v1?

Tento kabel nově pořídíte u autorizovaného prodejce produktů iGET Blackview internetového obchodu www.IPATO.cz. IPATO se snaží nabízet nejen nejširší nabídku odolných telefonů v České republice, ale i příslušenství k nim, které často jinde neseženete. Odkaz na produktovou stránku na eshopu s kabelem: iGET Blackview 2v1.

kabel

Přečtěte si také

iGET Blackview GBL8800

Obsah balení odolného telefonu iGET Blackview GBL8800

Odolný telefon iGET Blackview GBL8800 bude patřit mezi hity letošních Vánoc. Má skvělou hardwarovou výbavu, …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.