Domů / Odolné telefony / Napájecí a nabíjecí kabel iGET Blackview 2v1

Napájecí a nabíjecí kabel iGET Blackview 2v1

Již mnoho majitelů odolných telefonů se setkalo s nepříjemnou situací, kdy se jim poškodil originální kabel dodávaný spolu s odolným telefonem a když si pořídili náhradní, tak zjistili, že nefunguje, poněvadž má krátkou velikost konektoru. Odolné telefony z důvodu jejich konstrukce a pogumovaného těla, krytek mají konektor více zasunut, proto je potřeba speciální kabel s delším výstupem konektoru.

iGET Blackview 2v1 kabel

Dnes vám představíme originální napájecí-datový kabel od iGET Blackview určený pro stejnojmenné odolné telefony. S tímto kabelem budete mít jistotu správné délky konektoru a funkčnosti. 2v1 v názvu kabelu neznamená, že je nabíjecí i datový, to je samozřejmost. 2v1 znamená, že tento kabel má dva druhy konektorů pro připojení. Standardní USB-C, ale i micro-USB. Díky tomu můžete využívat i starší příslušenství pro mobilní telefony, které má pouze microUSB konektor.

Kde pořídit iGET Blackview 2v1?

Tento kabel nově pořídíte u autorizovaného prodejce produktů iGET Blackview internetového obchodu www.IPATO.cz. IPATO se snaží nabízet nejen nejširší nabídku odolných telefonů v České republice, ale i příslušenství k nim, které často jinde neseženete. Odkaz na produktovou stránku na eshopu s kabelem: iGET Blackview 2v1.

kabel

Přečtěte si také

GBV8900

Rozbalování odolného telefonu iGET Blackview GBV8900

Odolný telefon iGET Blackview GBV8900 je nástupcem oblíbených odolných telefonů iGET Blackview s termokamerou FLIR. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.