Domů / Odolné telefony / Kdy bude dostupný odolný telefon iGET Blackview GBV9000 Pro na českém trhu

Kdy bude dostupný odolný telefon iGET Blackview GBV9000 Pro na českém trhu

Kupující na českém trhu již začínají být netrpěliví a nedočkaví na příchod nové vlajkové lodi výrobce odolných telefonů Blackview, pod českou distribucí iGET Blackview. Ano samozřejmě máme na mysli model GBV9000 Pro, který má být tím nejlepším pro rok 2018 na poli odolných telefonů.

Dostupnost odolného telefonu iGET Blackview GBV9000 Pro

Tento nový odolný telefon by měl být dostupný na českém trhu do dvou měsíců. Rozhodně doporučujeme všem potencionálním zájemcům o tento špičkový odolný telefon vyčkat na oficiální českou distribuci od výhradního dovozce Intelekt pod označením iGET Blackview, poněvadž podle informací, které jsme získali verze pro čínský trh, z které patří šedý dovoz těchto odolných telefonů do České republiky trpí řadou takříkajíc „porodních problémů“, které je vždy potřeba u telefonů po jejich příchodu vychytat. Například, že telefon se zasekává či zahřívá. Jedná se tedy chyby ve vyladěnosti systému a z tohoto důvodu společnost Intelekt vyčkává na jejich odstranění, aby český zákazníci měli naprosto vyladěný telefon nejen po hardwarové stránce, ale i softwarové.

Další důvody, proč nakupovat odolné telefony Blackview z oficiální distribuce pro Českou republiku naleznete ve starším článku zde: Rozdíly mezi Blackview a iGET Blackview

Přečtěte si také

Tablet iGET RT1 odolnost

Odolný tablet iGET RT1 odolnost

Oproti trhu s odolnými telefony, kde je již v současné době v ČR velmi široký …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.