Domů / Drony / Nejlevnější drony s kamerou ovládané telefonem

Nejlevnější drony s kamerou ovládané telefonem

Drony již delší dobu nepatří mezi elektroniku s cenovým stropem v řádů tisíců korun. Možná nyní namítnete, že DJI drony stojí více jak 20 000 Kč. Ano, ale zpravidla se využívají v profesionální sféře, nyní máme na mysli drony pro amatérské létání a natáčení.  Aktuálně lze sehnat zajímavé drony s kamerou, která dokáže natáčet „slušné“ video s cenou pod 2000Kč a navíc je lze ovládat nejen ovladačem, ale i skrze aplikaci chytrým telefonem. Máme na mysli drony JJRC a to konkrétně model H47 Elfie+ a H44WH.

Drony s HD kamerou  s cenou pod 2000Kč

JJRC drony H47 Elfie+ a H44WH patří mezi kategorii mini dronů s velice malými rozměry a lze je bez obtíží strčit do kapsy u kalhot. Jsou ideální pro začínající fanoušky dronů a za nízkou cenu nabízí opravdu hodně kvalitní parametry, jak v létání, ovládání, tak i v kvalitě videa. Oba mini drony natáčí video v HD kvalitě (720p) a lze je ovládat ovladačem či chytrým telefonem skrze aplikaci dostupnou v Apple Store (pro iOS), Google Play (pro Android).

U obou dronů je dosah signálu až 150m (závisí na vnějších podmínkách). Baterie se nabije za 60 minut a doba létání je přibližně 7 minut. Tedy na natáčení krátkých videí či momentek zcela postačující.

Mini dron JJRC Elfie+

Přečtěte si také

JJRC H62 SPLENDOR

Ukázka létání s dronem JJRC H62 přes mobilní telefon

JJRC drony jsou celosvětově velmi oblíbené, nejen kvůli své velikosti, díky které jsou často nazývány …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.