Domů / Odolné telefony / Nové modely AGM X3 a A9 – známe cenu a termín dostupnosti v ČR

Nové modely AGM X3 a A9 – známe cenu a termín dostupnosti v ČR

AGM telefony

Nový rok 2019 s sebou nese spousty novinek v kategorii odolných telefonů. Většina zákazníků v tomto roce netrpělivě čeká na příchod nových odolných telefonů od výrobce AGM. My Vám s potěšením můžeme oznámit nové informace o příchodu těchto novinek na náš trh. Specializovaný eshop IPATO.cz, který je autorizovaný prodejce značky AGM nám poskytl informace o dostupnosti odolných telefonů AGM. Termín prodeje bude v průběhu měsíce března 2019 a v nabídce budou tyto varianty:

  • AGM X3 – 6GB/64GB – cena: 17.900,- Kč s DPH
  • AGM X3 – 8GB/128GB – cena: 19.900,- Kč s DPH
  • AGM A9 – 4GB/64GB – cena: 9.900,- Kč s DPH

Kompletní nabídka telefonů AGM zde

Odolné telefony od AGM patří mezi nejkvalitnější a nejlépe vybavené telefony. Težko budeme hledat konkurenci nejen na našem trhu, ale na celém světě! Pokud hledáte spolehlivý odolný telefon na který je spoleh po stránce odolnosti a vybavenosti, tak jsou to právě telefony od tohoto výrobce.

Možnost předobjednání

Ikdyž jsou tyto odolné telefony již v nabídce na internetovém obchodě IPATO.cz, tak zatím je není možné objednat. Pokud patříte mezi netrpělivé zákazníky, tak koncem měsíce února by tento obchod měl umožnit zákazníkům předobjednání. Pokud budete mít telefon v předobjednávce, tak AGM A9 nebo model X3 získáte mezi prvními zákazníky v ČR, kde by dodání mělo být začátek/polovina března. Od března by tyto dva modely měli být v prodeji v plném proudu. Pokud nechcete pravidelně sledovat dostupnost na internetovém obchodě a chcete mít rychlou informaci o naskladění, tak je možné si u produktu pohlídat dostupnost. U produktu, který Vás zájmá po kliknutí na „Hlídání dostupnosti“ Vám vyskočí okno kam zadáte Váš email a jakmile bude produkt skladem, tak Vám přijde informace na email.  Návod:

dostupnost

Přečtěte si také

Pouzdro AGM

Jaké příslušenství pro odolné telefony AGM X3 a A9

Odolné telefony jsou obecně kategorií telefonů, pro které moc rozmanité příslušenství nenaleznete v obchodech, oproti …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.