Domů / Odolné telefony / Odolnost telefonů AGM Glory s MIL-STD-810H

Odolnost telefonů AGM Glory s MIL-STD-810H

AGM Glory

Nové odolné telefony od výrobce AGM z řady Glory patří mezi současné nejlepší odolné telefony na trhu. Do řady Glory patří tři modely: Glory SE, Glory a Glory Pro. Modely se od sebe liší především systémem zadních kamer, ne však co se týče odolnosti tu mají totožnou. Splňují nejen klasické stupně krytí IP68 a IP69K, ale i nový standard vojenské odolnosti MIL-STD-810H ( Bližší informace o MIL-STD-810H si můžete přečíst v dřívějším článku: MIL-STD-810H). Tento článek bude zaměřen právě na odolnost telefonů v řadě AGM Glory a jakým metodám testování MIL-STD byly podrobeny.

Odolnost telefonů AGM Glory

AGM Glory odolnost

Odolné telefony AGM Glory splňují klasické parametry odolnosti, tedy prachotěsnost, odolnost proti pádům z výšky až 1,5 metru, voděodolnost do 1h metru na více jak 30 minut (nevztahuje se na slanou vodu). V čem se, ale zásadně liší, že jako jedni z prvních přichází na český trh s novou verzí vojenského standardu MIL-STD a to s MIL-STD-810H. Požádali jsme výrobce AGM o zaslání podkladů z testovací laboratoře, která testování u AGM Glory prováděla a díky tomu vám nyní můžeme přesně říci, jakými metodami testování MIL-STD prošly telefony úspěšně.

Testování MIL-STD-810H u AGM Glory

 • Metoda testování: nízká teplota
  • Odolné telefony AGM Glory úspěšně bez sebemenšího následku podstoupily testování odolnosti proti nízké teplotě. Byly vystaveny -30°C po dobu 24 hodin.
 • Metoda testování: teplotní šok
  • Odolné telefony AGM Glory úspěšně bez sebemenšího následku podstoupily testování odolnosti proti teplotním šokům. Byly vystaveny +65°C po dobu 45 minut a následně -30°C po dobu 45 minut. Testování bylo opakováno 27x a po celkovou dobu 40,5 hodin.
 • Metoda testování: pád
  • Odolné telefony AGM Glory úspěšně bez zřejmého mechanického poškození podstoupily testování odolnosti proti pádům. Byly vystaveny pádům z výšky 1,2 metru všechny, rohy, hrany a povrchy. Každá pozice byla testována 1x a celkově bylo provedeno 26 pokusů.
 • Metoda testování: neutrální solná mlha
  • Odolné telefony AGM Glory úspěšně prošly testem bez zjevné rzi. Byly vystaveny neutrální solné mlze se solným koncentrátem 5% NaCl s PH hodnotou 6,8, při teplotě nádoby se solí 35°C a teplotě tlakových nádob 47°C. Objem rozprašovače 1-3ml/ 80cm2/h. Doba testování 96 hodin (24h rozprašování, 24h sušení při pokojové teplotě, 2 opakování cyklu)

Nabídka odolných telefonů AGM Glory

Odolné telefony z řady AGM Glory zakoupíte u specialisty na odolné telefony IPATO.cz:

Přečtěte si také

AGM G2

Příslušenství k odolným telefonům AGM řady G2

Pořídili jste si nový odolný telefon od výrobce AGM z řady G2? Máme pro vás …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.