Domů / Video recenze / Články s testováním výkonu / Odolný telefon AGM X1 video ukázka multitaskingu a Benchmark testování

Odolný telefon AGM X1 video ukázka multitaskingu a Benchmark testování

Odolný telefon AGM X1 patří mezi nejlepší odolné telefony na trhu roku 2017 nejen díky svým parametrům v rámci odolnosti, ale i svým výkonem a optimalizovaností operačního systému Android pro něj. Tentokrát se ve video testování přímo od výrobce AGM podíváme na možnosti multitaskingu u AGM X1 a testování AnTuTu Benchmark s zajímavým výsledkem.

Na úvod je vhodné uvést hardwarové parametry určující výkon tohoto odolného telefonu a od toho se odvíjející výsledky video testování. Mozkem telefonu je chipset QUALCOMM MSM8952 Snapdragon 617 s osmi jádrovým procesorem, jehož každé jádro běží na frekvenci 1,5GHz. K tomu jsou dostupné 4GB operační paměti a grafický čip Adreno 405.

Multitasking a benchmark AnTuTu u AGM X1

  • Z videa vyplývá, že tento odolný telefon díky své výbavě si hravě poradí i s více než  50 otevřenými aplikacemi na ráz aniž by se sekal.
  • I při tolika otevřených aplikacích si AGM X1 poradí  s hraním graficky a výpočetně náročných her.

Výsledek testování benchmark AnTuTu na videu výše  činní  45 752 bodů.

Kde pořídit odolný telefon AGM X1

Tento odolný telefon zakoupíte v internetovém obchodu IPATO.cz s zákonným záručním servisem 2 roky, dále možností rozšíření záruky o další dva roky a nabídky pozáručního servisu.

Aktualita: Nově je dostupná nová verze odolného telefonu řady X, konkrétně X2. Tento odolný telefon naleznete na produktové stránce AGM X2.

Přečtěte si také

AGM G2

Příslušenství k odolným telefonům AGM řady G2

Pořídili jste si nový odolný telefon od výrobce AGM z řady G2? Máme pro vás …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.