Domů / Video recenze / Články s testováním výkonu / Odolný telefon AGM X1 video ukázka multitaskingu a Benchmark testování

Odolný telefon AGM X1 video ukázka multitaskingu a Benchmark testování

Odolný telefon AGM X1 patří mezi nejlepší odolné telefony na trhu roku 2017 nejen díky svým parametrům v rámci odolnosti, ale i svým výkonem a optimalizovaností operačního systému Android pro něj. Tentokrát se ve video testování přímo od výrobce AGM podíváme na možnosti multitaskingu u AGM X1 a testování AnTuTu Benchmark s zajímavým výsledkem.

Na úvod je vhodné uvést hardwarové parametry určující výkon tohoto odolného telefonu a od toho se odvíjející výsledky video testování. Mozkem telefonu je chipset QUALCOMM MSM8952 Snapdragon 617 s osmi jádrovým procesorem, jehož každé jádro běží na frekvenci 1,5GHz. K tomu jsou dostupné 4GB operační paměti a grafický čip Adreno 405.

Multitasking a benchmark AnTuTu u AGM X1

  • Z videa vyplývá, že tento odolný telefon díky své výbavě si hravě poradí i s více než  50 otevřenými aplikacemi na ráz aniž by se sekal.
  • I při tolika otevřených aplikacích si AGM X1 poradí  s hraním graficky a výpočetně náročných her.

Výsledek testování benchmark AnTuTu na videu výše  činní  45 752 bodů.

Kde pořídit odolný telefon AGM X1

Tento odolný telefon zakoupíte v internetovém obchodu IPATO.cz s zákonným záručním servisem 2 roky, dále možností rozšíření záruky o další dva roky a nabídky pozáručního servisu.

Aktualita: Nově je dostupná nová verze odolného telefonu řady X, konkrétně X2. Tento odolný telefon naleznete na produktové stránce AGM X2.

Přečtěte si také

AGM Glory G1S

Srovnání výbavy AGM Glory G1S s ostatními telefony z řady AGM Glory

V tomto článku uvidíte v přehledné tabulce parametrů rozdíly mezi odolnými telefony z řady AGM …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.