Domů / Video recenze / Představení řady odolných telefonů iGET Blackview GBV7000

Představení řady odolných telefonů iGET Blackview GBV7000

Internetový obchod www.IPATO.cz si pro své zákazníky a čtenáře tohoto mobilního magazínu připravil jedinečné video představení řady odolných telefonů iGET Blackview GBV7000. Určitě se dozvíte celou řadu zajímavých informací, které jste možná doposud o odolných telefonech z této řady nevěděli. Uvidíte, že je velký rozdíl pouze o telefonech číst články a vidět je takto v akci na videu.

Řada iGET Blackview GBV7000 video

Ve videu je představen model GBV7000 Titan a GBV7000 Gold, tak i GBV7000 Pro Silver. Na začátku uvidíte pádné důvody, proč si vybrat odolný telefon, nežli klasický. Dále ukázané všechny zmiňované modely ze všech stran a úhlů, včetně mluveného popisu výbavy a informací o této řadě odolných telefonů. Velmi dobrou pomůckou při rozhodování mezi verzí GBV7000 a GBV7000 Pro může pro vás být následné porovnávání těchto telefonů, včetně ukázání výsledku testování benchmark AnTuTu. V závěru je ukázáno takřka veškeré dodávané příslušenství v krabici s popsáním k čemu slouží a jaké přináší majiteli telefonu výhody.

Kde pořídit odolné telefony iGET Blackview GBV7000 a 7000 Pro?

Tyto odolné telefony zakoupíte v internetovém obchodu IPATO.cz, který je AUTORIZOVANÝ PRODEJCE TELEFONŮ IGET s zákonným záručním servisem 2 roky, dále možností rozšíření záruky o další dva roky a nabídky pozáručního servisu. Odkazy: 

Přečtěte si také

iGET Blackview GBV5200

Recenze odolného telefonu iGET Blackview GBV5200

Aktuálně se u nás ještě neprodává nový odolný telefon Blackview BV5200, ale doufáme, že se k …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.