Domů / Video recenze / Články s testováním baterie / Odolný telefon Doogee S88 Pro – obousměrné bezdrátové nabíjení

Odolný telefon Doogee S88 Pro – obousměrné bezdrátové nabíjení

Nový odolný telefon Doogee S88 Pro patří mezi špičku na trhu odolných telefonů. Zaujme nejen svým netypickým vzhledem s LED diodami na zadní straně, ale především kvalitní výbavou. Jako jeden z mála odolných telefonů podporuje technologii reverzního bezdrátového nabíjení, či jinak řečeno obousměrného bezdrátového nabíjení. Odolný telefon Doogee S88 Pro může být bezdrátově nabíjen, jako většina nových telefonů, ale na rozdíl od nich on dokáže i bezdrátově nabíjet jiné telefony a zařízení. Jedná se o praktickou funkci, která se může hodit zvláště na cestách.

Doogee S88 Pro bezdrátové nabíjení

Obousměrné bezdrátové nabíjení

S88 Pro od Doogee je vybaven nadstandardní baterií s kapacitou 10 000mAh, takže by dokázal nabít přibližně dvakrát průměrnou baterii běžných telefonů.  S rychlostí 5W, ale reverzní bezdrátové nabíjení by mělo sloužit spíše pro záchranu jiného telefonu, kterému dochází baterie a je potřeba ho nabít, než bude k dispozici běžné nabíjení. Ideální řešení i pro výletníky, kteří využívají nositelnou elektroniku na zaznamenávání počtu kroků, trasy atd., pokud jim dochází baterie například v chytrých hodinkách, které podporují bezdrátové nabíjení mohou si je snadno nabít z odolného telefonu Doogee S88 Pro, aniž by přišli o záznam trasy z důsledku jejich vybití.

Parametry bezdrátového nabíjení Doogee S88 Pro

  • Kapacita baterie telefonu 10 000mAh
  • Rychlost bezdrátového nabíjení telefonu 10W
  • Rychlost bezdrátového nabíjení telefonem jiné zařízení 5W

Ukázka bezdrátového nabíjení s Doogee S88 Pro

Informace o Doogee S88 Pro

Kompletní informace o Doogee S88 Pro naleznete na jeho produktové stránce v internetovém obchodě IPATO.cz, který je specialista na odolné telefony. K telefonu můžete zakoupit i službu IPATO+, se kterou můžete prodloužit zákonnou záruku až o další dva roky. Doogee S88 Pro je dostupný ve dvou barvách v černé a oranžové.

Přečtěte si také

Doogee S96GT

Unboxing odolného telefonu Doogee S96 GT

Odolný telefon Doogee S96 GT patří mezi odolný telefony dominantní řady S od Doogee. Jako …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.