Domů / Video recenze / Články s unboxingem / Odolný telefon Doogee S88 Pro – obsah balení

Odolný telefon Doogee S88 Pro – obsah balení

Odolný telefon Doogee S88 Pro by mohl být hitem pro zbytek letošního roku, nabízí skvělou výbavu za opravdu příznivou cenu. Výkon zajišťuje MediaTek Helio P70 a 6GB operační paměť. Na zadní straně se nachází praktická led světla schovaná za průsvitným tvrzeným sklem, dále trojitý zadní fotoaparát s hlavním objektivem od Sony s 21MPx a zbývající dva jsou určené pro portrétní mód a širokoúhlé záběry s 8MPx. Telefon dokáže nahrávat video až ve 4K kvalitě. Disponuje dostatečnou interní pamětí se 128GB a možností rozšíření microSD kartou s kapacitou až 256GB.  V tomto článku se zaměříme na obsah balení krabice s tímto odolným telefonem, včetně přiloženého videa od samotného výrobce Doogee s „unboxingem“

Doogee S88 Pro parametry

Doogee S88 Pro obsah balení

*Obsah české distribuce odolného telefonu Doogee S88 Pro se může od zahraniční lišit

  • Odolný telefon Doogee S88 Pro
  • Napájecí adaptér podporující rychlé nabíjení (Fast charger 3.0)
  • Adaptér/redukce z USB-C na Jack 3.5 mm (velmi praktická součást balení vzhledem k nepřítomnosti konektoru Jack 3,5mm na telefonu)
  • Kabel pro nabíjení/přenos dat s koncovkami USB a USB-C
  • Manuál
  • Jehla na vyndání slotu SIM
  • a další.

Informace o Doogee S88 Pro

Kompletní informace o Doogee S88 Pro naleznete na jeho produktové stránce v internetovém obchodě IPATO.cz, který je specialista na odolné telefony. K telefonu můžete zakoupit i službu IPATO+, se kterou můžete prodloužit zákonnou záruku až o další dva roky. Doogee S88 Pro je dostupný ve dvou barvách v černé a oranžové.

Přečtěte si také

Doogee S96GT

Unboxing odolného telefonu Doogee S96 GT

Odolný telefon Doogee S96 GT patří mezi odolný telefony dominantní řady S od Doogee. Jako …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.