Domů / Video recenze / Články s unboxingem / Odolný telefon iGET Blackview GBV5500 Plus obsah balení

Odolný telefon iGET Blackview GBV5500 Plus obsah balení

Odolný telefon iGET Blackview GBV5500 Plus je nástupcem oblíbeného a velmi prodávaného modelu GBV5500 Pro. I nový model si zachovává velice příznivou cenu pod 3200Kč a je ideální pro nenáročné uživatele, kteří nepotřebují vysoký výkon, ale zajímá je především základní výbava a vysoká odolnost s pevnou a kvalitní konstrukcí. GBV5500 Plus splňuje vysoké standardy odolnosti v podobě stupně krytí IP68 a vojenského standardu MIL-STD-810G. Telefon je vybaven novým Android verze 10 s podporou gest a tmavého režimu. V tomto článku se zaměříme na obsah balení, aneb co vše dostanete spolu s GBV5500 Plus.  Tento vydařený model od iGET Blackview má i multifunkční NFC čip pro bezkontaktní platby telefonem.

GBV5500 Plus

Obsah balení GBV5500 Plus

  • Odolný telefon iGET Blackview GBV5500 Plus
  • Ochranná folie na displej
  • Sponka na slot SIM
  • Návod
  • Datový/napájecí kabel s USB a microUSB zakončením
  • Napájecí adaptér s EU koncovkou
  • Sluchátka s Jack 3,5mm zakončením

Poznámka: Velmi nás překvapila přítomnost sluchátek vzhledem k ceně telefonu. Nelze očekávat od nich zázrak, ale jako základní sluchátka bohatě postačují.

Informace o iGET Blackview GBV5500 Plus

Kompletní informace o iGET Blackview GBV5500 Plus naleznete na produktové stránce v internetovém obchodě IPATO.cz, který je specialista na odolné telefony a zároveň autorizovaný prodejce telefonů iGET Blackview. K telefonu můžete zakoupit i službu IPATO+, se kterou můžete prodloužit zákonnou záruku až o další dva roky. Odkaz: iGET Blackview GBV5500 Plus.

Přečtěte si také

GBV8900

Rozbalování odolného telefonu iGET Blackview GBV8900

Odolný telefon iGET Blackview GBV8900 je nástupcem oblíbených odolných telefonů iGET Blackview s termokamerou FLIR. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.