Domů / Video recenze / Články s unboxingem / Odolný telefon iGET Blackview GBV5500 Plus obsah balení

Odolný telefon iGET Blackview GBV5500 Plus obsah balení

Odolný telefon iGET Blackview GBV5500 Plus je nástupcem oblíbeného a velmi prodávaného modelu GBV5500 Pro. I nový model si zachovává velice příznivou cenu pod 3200Kč a je ideální pro nenáročné uživatele, kteří nepotřebují vysoký výkon, ale zajímá je především základní výbava a vysoká odolnost s pevnou a kvalitní konstrukcí. GBV5500 Plus splňuje vysoké standardy odolnosti v podobě stupně krytí IP68 a vojenského standardu MIL-STD-810G. Telefon je vybaven novým Android verze 10 s podporou gest a tmavého režimu. V tomto článku se zaměříme na obsah balení, aneb co vše dostanete spolu s GBV5500 Plus.  Tento vydařený model od iGET Blackview má i multifunkční NFC čip pro bezkontaktní platby telefonem.

GBV5500 Plus

Obsah balení GBV5500 Plus

  • Odolný telefon iGET Blackview GBV5500 Plus
  • Ochranná folie na displej
  • Sponka na slot SIM
  • Návod
  • Datový/napájecí kabel s USB a microUSB zakončením
  • Napájecí adaptér s EU koncovkou
  • Sluchátka s Jack 3,5mm zakončením

Poznámka: Velmi nás překvapila přítomnost sluchátek vzhledem k ceně telefonu. Nelze očekávat od nich zázrak, ale jako základní sluchátka bohatě postačují.

Informace o iGET Blackview GBV5500 Plus

Kompletní informace o iGET Blackview GBV5500 Plus naleznete na produktové stránce v internetovém obchodě IPATO.cz, který je specialista na odolné telefony a zároveň autorizovaný prodejce telefonů iGET Blackview. K telefonu můžete zakoupit i službu IPATO+, se kterou můžete prodloužit zákonnou záruku až o další dva roky. Odkaz: iGET Blackview GBV5500 Plus.

Přečtěte si také

iGET Blackview GBV7100 odolnost

Parametry odolnosti telefonu iGET Blackview GBV7100

Odolný telefon iGET Blackview GBV7100 patří mezi odolné telefony nové generace se splněním nové verze …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.