Domů / Video recenze / Články s unboxingem / UMIDIGI A7 Pro – obsah balení

UMIDIGI A7 Pro – obsah balení

O mobilním telefonu UMIDIGI A7 Pro byla publikována zde na magazínu již celá řada článků (všechny naleznete pod štítkem: UMIDIG A7 Pro). Tento mobilní telefon od výrobce UMIDIGI nás velice „baví“ a neustále překvapuje v dobrém slova smyslu. Například výdrží na jedno nabití při hraní her, kvalitou „QUAD“ fotoaparátu. V dnešním článku se podíváme na „unboxing“ obsah balení, co zákazník dostane spolu s mobilním telefonem, zde je další překvapení vzhledem k ceně pod 4000Kč, které jsme nečekali. Jaké? To se dozvíte v článku níže.

UMIDIGI A7 Pro

Obsah balení u UMIDIGI A7 Pro

  • Mobilní telefon UMIDIGI A7 Pro
  • Napájecí adaptér
  • USB-C kabel pro napájení a datový přenos
  • Návod
  • Jehla pro otevírání slotu na SIM karty
  • Obal na telefon

UMIDIGI A7 Pro má velmi elegantní krabici s luxusně vypadajícím černým provedením, které v kontrastu s červenou barvou vytváří působivý dojem. Na první pohled v krabici zaujme červený kabel na jehož jednom konci je USB konektor a na druhém USB-C. Velmi milým překvapením je v krabici dodávaný kryt na mobilní telefon, který chrání telefon proti poškrábání zadního těla telefonu. Vzhledem k ceně pod 4000Kč vcelku nevídané a ve většině případů konkurenčních modelů je nutné obal dodatečně dokupovat zvlášť.

Kde pořídit UMIDIGI A7 Pro

Mobilní telefon UMIDIGI A7 Pro je dostupný u prodejce IPATO.cz, specialistovi na mobilní telefony a jejich příslušenství. Oblíbeným příslušenstvím je flipové pouzdro chránící i displej telefonu UMIDIGI A7 Pro, které naleznete na produktové stránce telefonu v souvisejících produktech.

Odkaz na produktovou stránku tohoto mobilního telefonu:

Přečtěte si také

UMIDIGI BISON 2 Pro

Srovnání parametrů UMIDIGI BISON 2 Pro a UMIDIGI BISON

V tomto článku si srovnáme dva odolné telefony od výrobce UMIDIGI z řady Bison. Konkrétně …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.