Domů / Video recenze / Články s unboxingem / Odolný telefon iGET Blackview GBV5800 obsah balení

Odolný telefon iGET Blackview GBV5800 obsah balení

Na český trh konečně dorazil odolný telefon iGET Blackview GBV5800 v rámci oficiální české distribuce pod záštitou iGET. Již v předchozím článku jste si mohli přečíst kompletní informace o hardwarové výbavě telefonu a jeho v parametrech: iGET Blackview GBV5800 výbava a parametry. V dnešním článku vám skrze Youtube video ukážeme, co vše obsahuje balení s tímto odolným telefonem a uvidíte i samotný telefon ve vší kráse, včetně rychlost odezvy displeje na dotyk. Pokud bychom měli ve stručnosti charakterizovat odolný telefon iGET Blackview GBV5800, tak by se to dalo shrnout informacemi, že má stupeň krytí IP68, funkci rozpoznání obličeje pro odemčení telefonu, duální zadní fotoaparát a vysokou výdrž v pohotovostním stavu až 38 dní.

Obsah balení u iGET Blackview GBV5800

Poznámka: Video je vytvořené s verzí 5800 Pro, která má stejný vzhled a obsah balení, jen jinou vnitřní výbavou. Informace o bezdrátovém nabíjení je u GBV5800 neplatná.

Obsah balení:

Datový kabel/napájecí Ano
Nabíjecí adaptér Ano
Sluchátka Ano
OTG kabel Ano

Kde pořídit iGET Blackview GBV5800

Odolný telefon iGET Blackview GBV5800 byl dostupný u autorizovaného prodejce odolných telefonů iGET Blackview IPATO.cz, specialistovi na odolné telefony a jejich příslušenství.

Aktuálně nabízené novější modely, které si můžete prohlédnout: iGET Blackview.

Přečtěte si také

GBV8900

Rozbalování odolného telefonu iGET Blackview GBV8900

Odolný telefon iGET Blackview GBV8900 je nástupcem oblíbených odolných telefonů iGET Blackview s termokamerou FLIR. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.