Domů / Video recenze / Odolný telefon Oukitel WP13 – ukázka funkčnosti teploměru

Odolný telefon Oukitel WP13 – ukázka funkčnosti teploměru

Oukitel WP13 teploměr

Odolný telefon Oukitel WP13 má jako jeden z mála odolných telefonů ve své výbavě infračervený teploměr. Zvládá měřit teplotní rozsah od 0° až do 60°C. Navíc má Oukitel WP13 špičkovou odolnost s IP68, IP69K a MIL-STD-810G. Díky čipu MediaTek Dimensity 700 s podporou 5G i slušný výkon, což potvrzuje výsledek AnTuTu se ziskem 290 000 bodů. Na zadní straně se nachází trojnásobná kamera s 48MPx hlavním objektivem, a právě s infračerveným snímačem teploty.

Video ukázka měření teploty s Oukitel WP13

Využití teploměru?

Byť se na první pohled může nabízet měření teploty člověka i s ohledem na pandemii Covid 19, ale nejedná se o odborný lékařský nástroj a hodnoty je třeba brát s rezervou. Praktické využití může spočívat v měření teploty různých objektů, jak je vidět na videu výše. Například i změření teploty vody, nežli do ní vlezete.

Jestli Vás napadá nějaké další praktické využití teploměru na telefonu, budeme rádi, když se o to s námi podělíte v komentářích pod článkem.

Kde pořídit Oukitel WP13

Odolný telefon Oukitel WP13 pořídíte u specialisty na odolné telefony IPATO.cz, včetně široké nabídky příslušenství k odolným telefonům. K odolnému telefonu Oukitel můžete zakoupit i prodlouženou záruku IPATO+.

Přečtěte si také

Oukitel WP21

Odolný telefon Oukitel WP21 – obsah balení a rozbalování

Odolný telefon Oukitel WP21 je nejnovějším přírůstkem do rodiny odolných telefonů od výrobce Oukitel. A …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.