Domů / Odolné telefony / Má odolný telefon AGM Glory Pro laserový měřič vzdálenosti?

Má odolný telefon AGM Glory Pro laserový měřič vzdálenosti?

AGM Glory Pro

Odolný telefon AGM Glory Pro zaručeně patří mezi nejlepší odolné telefony na českém trhu, a to jak z hlediska výkonu, odolnosti i systému kamer a další výbavy. Jako jeden z mála splňuje vyšší vojenský standard odolnosti MIL-STD-810H a je vybaven současně kvalitní termokamerou a kamerou s nočním viděním. O AGM Glory Pro jsme sepsali již řadu článků, které si můžete přečíst ZDE. V tomto článku se chceme zaměřit na vaše časté dotazy, týkajících se laserového měřiče vzdálenosti.

Často se nás ptáte, zda má zmíněný laserový měřič vzdálenosti ve výbavě, že jste o něm četli na jiných stránkách zabývajících se mobilními telefony. Na úvod můžeme rovnou prozradit, že na odolnytelefon.cz i internetových stránkách výhradního prodejce odolných telefonů AGM pro ČR a SR ipato.cz nikde není a nikdy nebyla uvedena přítomnost laserového měřiče v rámci oficiální distribuce telefonů.

AGM Glory Pro nemá laserový měřič vzdálenosti

Zjišťovali jsme, jak to s laserovým měřičem vzdálenosti u AGM Glory Pro bylo. Výrobce AGM s ním zprvu počítal ve výbavě telefonu a nějaké dny byl i měřič uveden na oficiálních produktových stránkách AGMmobile.com. V této fázi spousta českých i zahraničních serverů informaci o přítomnosti laserového měřiče převzala. Brzy, ale došlo ze strany výrobce AGM ke změně ve výbavě, kdy pár dní po uvedení AGM Glory Pro v Číně byl laserový měřič vzdálenosti nahrazen výkonnou svítilnou.

Získané vyjádření oficiálního distributora telefonů AGM pro ČR a SR: „Z důvodu nedostupnosti součástek ho AGM odebralo.“

V rámci oficiální distribuce odolných telefonů AGM se do ČR a SR nedostal jediný model s laserovým měřičem vzdálenosti, všechny měly, mají a budou mít výkonnou svítilnu v části telefonu, kde se měl nacházet laserový měřič vzdálenosti.

Odkaz na stránky výhradního prodejce AGM v ČR a SR: AGM na IPATO.cz.

AGM Glory Pro - ukázka těla telefonu

Přečtěte si také

AGM G2

Příslušenství k odolným telefonům AGM řady G2

Pořídili jste si nový odolný telefon od výrobce AGM z řady G2? Máme pro vás …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.