Domů / Odolné telefony / Odolný telefon pro koho je vhodný

Odolný telefon pro koho je vhodný

Článek bude o tom, pro koho je vhodný odolný telefon a komu může ušetřit tisíce korun za neustálý nákup klasických chytrých telefonů, které nic nevydrží. Mobilní telefony dnes spadají spíše do spotřebního zboží, jejich životnost je zpravidla 2 roky. Existují, ovšem profese, kde majitelé mobilní telefony mění mnohem častěji. Pokud vynecháme technologické nadšence, které obměňují telefony, kvůli novým technologiím. Tak zpravidla obměňují telefony lidé s profesemi, ve stavebnictví, automobilovém průmyslu, výškové práce, atd.

Příklady profesí, kam patří odolný telefon

  • Malíř, takový malíř často pracuje na štaflích a telefon může z kapsy kdykoliv vypadnout, či někdo zavolá a on chce telefon zvednout a a spadne mu do plechovky s barvou. U klasického telefonu při dopadu na zem z výšky štaflí zpravidla praskne displej. Pokud spadne do plechovky s barvu je po něm. Oproti tomu odolnému telefonu žádná újma při dopadu nehrozí a pokud spadne do plechovky s barvou, tak ho jednoduše omyjete pod tekoucí vodou a dáte zpátky do kapsy.
  • Automechanik telefon často pokládá na kapotu opravovaného auta, kdyby aby ho měl při ruce, protože v kapse ho může tlačit, pokud pracuje pod autem. Asi víte, kam tím mířím. Telefon někdy zapomene na kapotě a s autem se rozjede, či začne couvat. V nejlepším případě spadne jen na zem a v horším si ho přejede. Klasický telefon spadnutí sice přežije, ale je pravděpodobnost poničení displeje, u horší varianty přejetí je konečná. Odolný telefon vydrží pád i přejetí automobilem. Na youtube koluje nespočet videí, kde sami majitelé odolných telefonů zkouší přejet vlastní odolný telefon, aby si tuto informaci od výrobce ověřili na vlastní kůži.
  • Stavař. Pokud nevezmeme v potaz, že stejně jako automechanik může telefon někde zapomenout, tak ve stavebnictví je největší problém s prostředím ve kterém se pracovník pohybuje. V ovzduší poletuje nespočet prachových částic, které se běžnému telefonu dostávají pod displej a do zdířek, či až na základní desku přes kryt. Tento jev znatelně urychlí exodus telefonu, který přijde z ničeho nic. Také zhorší komfort telefonu při sledování displeje, pod kterým jsou prachové částice, které nejde vyndat.

Profesí, pro které je odolný telefon vhodný, jako pracovní telefon je nespočet a tohle byl jen ukázkový výčet. 

Závěr

Investice do odolného telefonu se vrátí v úspoře z dlouhé životnosti telefonu, která je mnohem delší s ohledem na vlastnosti odolného telefonu, oproti běžnému.

Tip: Odolné telefony zakoupíte v internetovém obchodě IPATO.cz.

Přečtěte si také

DOOGEE S59

Recenze výbavy odolného telefonu DOOGEE S59

DOOGEE S59 je cenově dostupný odolný telefon (s cenou pod 4000 Kč), který ocení především …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.