Domů / Odolné telefony / Odolný tlačítkový telefon AGM M1

Odolný tlačítkový telefon AGM M1

Pokud patříte mezi zarputilé odmítače dotykových telefonů, které trhu zcela dominují oproti již vytlačeným tlačítkovým telefonům máme pro vás dobrou zprávu. Stále se najdou výrobci, které cílí právě na vás, konzervativní mobilní uživatele, kteří nedají na tlačítka dopustit. Jedním takovým výrobcem je AMG, který nabízí odolný tlačítkový telefon AGM M1. Zajímavostí je, že tato firma AGM vyrábí své odolné telefony ve stejné fabrice, jako podstatně dražší konkurence Catepillar.

Odolný tlačítkový telefon

Odolný telefon AGM M1

Mezi nejdůležitější informace u takového telefonu patří samozřejmě stupeň jeho odolnosti. Telefon AGM M1 má jednu z nejvyšší ochrany, kterou mobilní telefony aktuálně nabízí IP 68 (Co to znamená detailně si můžete přečíst v samostatném článku, který vysvětluje tuto certifikaci ZDE). Telefon si poradí i s ponorem do hloubky 1 metru na dobu až 30 minut.

AGM ví, že cílový zákazníci tohoto telefonu ho nekupují kvůli fotoaparátu, tak na zadní straně naleznete dosti nekvalitní 2MP fotoaparát, ale cílovce to stačí. Další důležitou informací je výdrž telefonu, která je v pohotovostním režimu až 500 hodin, díky baterii s kapacitou 27500 mAh. Z hlediska dotykového telefonu by to byla poměrně malá kapacita, ale u tlačítkového telefonu je více než dostačující.

Také u tohoto telefonu není třeba detailně rozebírat výkon, protože nemá chytrý operační systém a tak mu stačí mnohonásobně méně výkonnější procesor a operační paměť s kapacitou 64MB

Další čím AGM M1 opravdu zaujme je cenou lehce nad 2000Kč.

Poznámka: Nově je dostupná nová verze odolného telefonu AGM řady M. Jedná se o M2, který naleznete na adrese: AGM M2.

AGM M1

6.7

Zpracování

9.0/10

Výdrž

8.5/10

Výkon

8.0/10

Displej

6.0/10

Fotoaparát

2.0/10

Přečtěte si také

AGM G2

Příslušenství k odolným telefonům AGM řady G2

Pořídili jste si nový odolný telefon od výrobce AGM z řady G2? Máme pro vás …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.