Domů / Aplikace / Pokémon GO:Mapa pokémonu, kde lovit ?

Pokémon GO:Mapa pokémonu, kde lovit ?

Pokud aktivně hrajete oblíbenou hru Pokémon GO, tak už máte perfektně zmapované své okolí a také víte jaké druhy pokémonu se kolem Vás vyskytují. Většina hráčů si určitě pokládá otázky, kde lovit další druhy pokémonů, které zatím nemají.

Na internetu je řada stránek/webů, které na základě údajů od hráčů z celého světa shromažďují informace o výskytu Pokémonů. Některé služby fungují velmi dobře a některé naopak nefungují dobře, kvůli neaktuálním informacím.

My jsme pro Vás několik těchto webů vyzkoušeli a vybrali jsme pro Vás ten nejlepší:

  • PokémonGo.to

Jde zatím o nejpodrobnější databázi výskytu Pokémonů napříč celým světem. V mobilním telefonu nebo na počítači stačí povolit stránce zaměřit Vaší polohu (nebo kliknout na tlačítko Locate Me!) a obratem uvidíte , jaké druhy Pokémonu se ve Vašem okolí nacházejí. Můžete prozkoumat Vaše okolí dál a dál.

Do databáze můžete sami přidávat vlastní, ale sami autoři upozorňují, že obyčejné Pokémoni typu  Ratata, Pidgey nebo Zubat není nutné přidávat, jelikož se tyto Pokémoni vyskytují všude a PokemonGo.to má za cíl upozorňovat především na Pokémony méně častých druhů!

Po kliknutí na Pokémona na mapě uvidíte jeho název a také jméno hráče, který jej do databáze zadal.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.