Domů / Odolné telefony / Super výkonný odolný telefon AGM X3 bude dostupný na IPATO.cz

Super výkonný odolný telefon AGM X3 bude dostupný na IPATO.cz

Před pár dny byl oficiálně představen AGM X3 nejvýkonnější odolný telefon roku 2018 . Znalejší čtenáři již ví, že každoročně nejvýkonnější odolné telefony tvoří modely od výrobce AGM z řady X. Jedná se o nástupce velmi oblíbeného modelu AGM X2, který svým výkonem hravě konkuroval nejvýkonnějším modelům Apple či Samsung. Nový odolný telefon AGM X3 nebude výjimkou a svým výkonem dokonce některé vlajkové lodě tradičních výrobců chytrých telefonů poráží. Důkazem může být výsledek testování Benchmark AnTuTu, ale toto téma pro vás připravujeme v několika samostatných článcích. Můžeme potvrdit, že opravdu je na co se těšit, a především, že tento špičkový odolný telefon se dostane i k nám do České republiky.

Odolný telefon AGM X3

Poznámka: V případě, že vás nový odolný telefon AGM X3 zajímá, tak doporučujeme pravidelně sledovat naše stránky, protože postupem času se můžete těšit na informace o časové dostupnosti, hardwarových parametrech a výbavě, testování odolnosti, reálných fotografií, testování výkonu a mnoho dalšího. Případě se můžete pomocí červeného tlačítka přihlásit ve vašem internetovém prohlížeči k odběru novinek a dostanete vždy upozornění na nový článek.

Kde bude odolný telefon AGM X3 dostupný?

Zatím dle námi aktuálně dostupných informací víme na 100%, že odolný telefon AGM X3 bude dostupný v internetovém obchodu IPATO.cz, který se specializuje na prodej odolných telefonů a jejich příslušenství. Též jste si na něm mohli pořídit AGM X1, X2 a tlačítkový AGM M1 a M2. S prodejem odolných telefonů AGM má tento eshop tedy bohaté zkušenosti. IPATO.cz nabízí nejen zákonné 2 roky záruky, ale můžete si záruční dobu prodloužit až o další dva roky se službou IPATO+. Též nabízí i pozáruční servis odolných telefonů, který si zákazníci velmi chválí.

logo ipato

Přečtěte si také

AGM G2

Příslušenství k odolným telefonům AGM řady G2

Pořídili jste si nový odolný telefon od výrobce AGM z řady G2? Máme pro vás …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.