Domů / Video recenze / Články s testováním odolnosti / Testování odolnosti displeje iGET Blackview GA20

Testování odolnosti displeje iGET Blackview GA20

Nedávno jsme vám představovali nový mobilní telefon iGET Blackview GA20, který patří mezi nejlevnější chytré telefony na trhu v současné době. Všechny parametry a výbavu tohoto chytrého telefonu, jste si mohli přečíst v předchozím článku: Mobilní telefon iGET Blackview GA20 výbava a parametry. Za zmínku stojí, že ikdyž má tento mobilní telefon pouze 1GB operační paměti, díky novému operačnímu systému Android 8.1 GO, který by měl být o více jak 15% rychlejší nežli standardní verze Android 8.1 by měl být zajištěn plynulý chod systému a aplikací. V tomto článku vám ukážeme, že i takto levný mobilní telefon může mít kvalitní pevný displej.

Testování displeje iGET Blackview GA20

Poznámka: Video je samozřejmě demonstrativní, určitě nedoporučujeme zkoušet toto doma s vaším telefonem a zbytečně riskovat případné poškození.

Pro koho je vhodný iGET Blackview GA20?

Tento levný mobilní telefon od iGET Blackview je vhodný pro začínající uživatele chytrých mobilních telefonů. Například jako první chytrý telefon pro děti. Ideální jak pro nově nastupující školáky, tak i jako dárek k Vánocům. Rodiče ocení velmi nízkou cenu (cca do 2000Kč) a děti naopak poměrně kvalitní zadní duální fotoaparát 5MPx+0,3MPx.

Kde pořídit mobilní telefon iGET Blackview GA20

Mobilní telefon iGET Blackview GA20  byl dostupný v internetovém obchodě IPATO.cz, který je autorizovaný prodejce mobilních telefonů iGET Blackview. K mobilnímu telefonu nabízel  nejen zákonnou záruční lhůtu, ale i možnost rozšířené záruky o další až 2 roky se službou IPATO+. Dále pozáruční servis na všechny nabízené telefony.

Odkaz na aktuálně prodávané telefony : iGET Blackview.

Přečtěte si také

GBV8900

Rozbalování odolného telefonu iGET Blackview GBV8900

Odolný telefon iGET Blackview GBV8900 je nástupcem oblíbených odolných telefonů iGET Blackview s termokamerou FLIR. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.