Domů / Video recenze / Články s testováním výkonu / Telefon Realme X2 Pro AnTuTu benchmark

Telefon Realme X2 Pro AnTuTu benchmark

Přinášíme vám další článek o mobilním telefonu Realme X2 Pro, který rozhodně stojí za to, aby dostával prostor. Jak bylo napsáno již v předchozím článku o Realme X2 Pro na tomto magazínu, možná pro některé z našich návštěvníků se jedná o neznámou čínskou značku, ale ve skutečnosti se jedná o jednoho z největších výrobců a prodejců mobilních telefonů na světě. Telefony Realme jsou vysoce oblíbené pro jejich kvalitní hardwarovou výbavu, zpracování, velice elegantní vzhled a důraz na natáčení videí a vytváření fotografií.

Testování AnTuTu benchmark Realme X2 Pro

Nejprve trocha výčtu hardwarové výbavy telefonu Realme X2 Pro, která ovlivňuje jeho výkon. O výkon se stará vysoce výkonný čip Qualcomm Snapdragon 855 Plus, který obsahuje 8jádrový procesor pracují na frekvenci až 2,9GHz. Procesor je vyroben moderní 8nm technologií. Telefon dále disponuje 8GB operační pamětí a grafickým čipem Adreno 640. Velkou výhodou, která též určuje rychlost načítání dat, systému a aplikací je rychlost paměťového čipu, který Realme X2 Pro má vysoce rychlý UFS 3.0 s kapacitou 128GB.

Na videu můžete vidět porovnání Realme X2 Pro s Xiaomi Mi Note 10. Realme X2 Pro získal v testování benchmark AnTuTu 483 736 bodů.

Přečtěte si také

realme GT Neo 3 recenze výbavy

Recenze výbavy telefonu realme GT Neo 3

realme GT Neo 3 je jeden z prvních mobilních telefonů na českém trhu s MediaTek …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.