Domů / Video recenze / Články s testováním kamer / Testování kamery telefonu Realme X2 Pro

Testování kamery telefonu Realme X2 Pro

Realme X2 Pro patří mezi nejlepší telefon Realme v současné době, ovšem nebude tomu pravděpodobně na dlouho, protože se očekává příchod nových modelů na český trh, ale nyní zpátky k Realme X2 Pro, který má neuvěřitelný poměr cena/výbava a svým výkonem, kterým se řadí mezi nejvýkonnější mobilní telefony současnosti. Zaručeně bude i tento rok patřit mezi špičku na českém trhu i přes příchod oněch nových modelů. V tomto článku se podíváme focení s Realme X2 Pro, který má na svých zádech „Quad“ fotoaparát se 4 objektivy.

Focení a nahrávání Realme X2 Pro

Hlavní zadní fotoaparát je Samsung s 64MPx s 5x hybridním optickým zoomem a 20x digitálním. Další objektiv je širokoúhlý s 8MPx a úhlem záběru 119°. Dále disponuje teleobjektivem s 13MPx a na závěr objektivem pro zachycení hloubky ostrosti s 2MPx. Realme X2 Pro dokáže nahrávat video až v 4K kvalitě s 60fps, či zpomalené video v 720p kvalitě s 960 fps.

Srovnání nahrávání a focení Realme X2 Pro s Xiaomi Mi Note 10

Důkazem, že Realme X2 Pro dokáže nahrávat opravdu pěkná videa a jedná se o ideálního parťáka na dovolenou, pro zachycení zážitků a krás přírody je video níže, kde pro vytvoření „cinematic“ videa, byl využit právě Realme X2 Pro. K natáčení byla využita FullHD kvalita 1080p nahrávání s 30pfs a zapnutou EIS elektronickou stabilizací.

Přečtěte si také

realme GT Neo 3 recenze výbavy

Recenze výbavy telefonu realme GT Neo 3

realme GT Neo 3 je jeden z prvních mobilních telefonů na českém trhu s MediaTek …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.