Domů / Android telefony / Tvrzená ochranná skla pro telefony Xiaomi

Tvrzená ochranná skla pro telefony Xiaomi

Mobilní telefony Xiaomi jsou velmi oblíbené v České republice a zvláště modely z řady Redmi Note, které mají velmi dobrou výbavu za nízkou cenu. Zpravidla mají mobilní telefony v této řadě již implementovanou ochranu displeje skrze Corning Gorillas Glass různé generace, ale abyste měli jistou, že váš displej se jen tak nepoškrábe nebo nenapraskne po prvním malém pádu. Doporučuje se pořídit si ochranné tvrzené sklo na displej telefonu.

Ochrana displeje Xiaomi telefonů

Výběr ochranného tvrzeného skla byste neměli uspěchat a pořádně se koukat na všechny parametry, které jsou dostupné. Především je důležitá pevnost, která se udává na stupnici H, zpravidla kvalitní tvrzená skla mají pevnost 9H. Dále tvrzené sklo musí být přesně vytvořené na váš model telefonu, aby dokonale displej obklopil a nijak nenarušoval vzhled telefonu. V neposlední řadě je důležité, aby tvrzené sklo pro mobilní telefon Xiaomi nijak nesnižovalo reakci dotykové vrstvy displeje.

Kde pořídit tvrzené sklo pro Xiaomi telefony

Kvalitní tvrzená skla pro mobilní telefony od firmy Xiaomi naleznete v sortimentu internetového obchodu www.ipato.cz ZDE: Ochranná skla pro Xiaomi.

Xiaomi tvrzená skla

Přečtěte si také

Tvrzený sklo

Tvrzená skla pro telefony Blackview

V dnešním článku se podíváme na nabídku tvrzených skel pro odolné telefony Blackview. Možná si říkáte, proč …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.