Domů / Odolné telefony / Nový odolný telefon iGET Blackview GBV9700 Pro – dostupnost

Nový odolný telefon iGET Blackview GBV9700 Pro – dostupnost

Spousta našich čtenářů již netrpělivě očekává příchod nového odolného telefonu iGET Blackview GBV9700 Pro, který by měl být vlajkovou lodí iGET Blackview pro tento rok. GBV9700 Pro nabídne neskutečnou výbavu, kterou se mohou pyšnit zpravidla jen ty nejlepší mobilní telefony na trhu současnosti. Z hlediska odolnosti bude disponovat samozřejmě stupněm krytí IP68, ale i IP69K a armádní certifikací MIL-STD-810G. O výkon odolného telefonu se bude starat vysoce výkonný procesor 8 jádrový procesor (4xCortex-A73 2.1GHz + 4xCortex-A53 2.0GHz), dále grafický čip ARM Mali-G72 MP3 GPU a 6GB RAM. Kompletní informace o hardwarové výbavě tohoto odolného telefonu se dozvíte v některém z nadcházejících článků o GBV9700 Pro.  Nyní konečně k důležitým informacím, které vás zajímají, kdy bude dostupný na českém trhu a jaká je předpokládaná cena.

Kdy bude iGET Blackview GBV9700 Pro dostupný v ČR

Předpokládaná dostupnost odolného telefonu iGET Blackview GBV9700 Pro v České republice je na přelomu září/říjen. Dostupný by měl být i s nightvision kamerou, která by měla být jako dárek k danému telefonu. Samozřejmostí bude dostupnost takřka okamžitě po uvedení na trh v internetovém obchodě IPATO.cz, který je specialista na odolné telefony a zároveň autorizovaný prodejce odolných telefonů iGET Blackview.

Očekávaná cena odolného telefonu iGET Blackview GBV9700 Pro po uvedení na trh je 14.990,- Kč.

Poznámka:

Mezi tím, než bude uveden GBV9700 Pro na trh se můžete těšit na celou řadu článků o něm, které budou u nás pravidelně publikované, proto pokud vás tento odolný telefon zajímá můžete se přihlásit k odběru článků nebo pravidelně navštěvovat náš magazín.

Přečtěte si také

iGET Blackview GBV9600E

Odolný telefon iGET Blackview GBV9600E – testy odolnosti

Odolný telefon iGET Blackview GBV9600E patří mezi elegantní odolné telefony, které na první pohled spíše …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *