Domů / Aplikace / Aplikace pro odpočet dnů do Vánoc

Aplikace pro odpočet dnů do Vánoc

Přinášíme vám dva tipy na vánočně tematicky laděné aplikace pro telefony s operačním systémem Google Android. Jedná se o aplikace určené ke sledování počtu zbývajících dnů do Vánoc. Oproti běžným aplikacím určeným na odpočítávání času či dnů jsou tyto ve vánoční grafice pro naladění vánoční atmosféry. Obě aplikace jsou zdarma dostupné ke stažení z oficiálního obchodu s aplikacemi Google Play.

Christmas Countdown

Odpočet dnů do Vánoc aplikace

Skvěle hodnocená aplikace pro odpočítávání dnů do Vánoc. Hodnotilo ji již přes 19 000 uživatelů a drží si vysoké hodnocení 4,8 hvězdiček. Aplikace je dle vyjádření tvůrců zcela bez reklam, nemusíte se tedy obávat neustále vyskakujících popup otravných reklam. Aplikace nabízí nejen odpočet, ale i vánoční hudbu či každý den dostanete vánoční dárek v podobě nějakého pěkného vánočně laděného obrázku, který lze nastavit jako tapetu v telefonu.

Odkaz do obchodu s aplikacemi Google Play: Christmas Coutdown.

 Vánoční odpočítávání s koledy

Odpočet dnů do Vánoc aplikace

Aplikace s názvem „Vánoční odpočítávání s koledy“ dosahuje v obchodě s aplikacemi též skvělého hodnocení 4,6 hvězdiček v rámci přes 69 000 hodnocení.  Též slouží pro nastavení odpočtu do Vánoc. Tato aplikace již obsahuje reklamy.

Odkaz do obchodu s aplikacemi Google Play:Vánoční odpočítávání s koledy.

Přečtěte si také

Aplikace vánoční zvoneček

Mobilní aplikace s vánočním zvonečkem

Vybrali jsme pro vás dvě zajímavé aplikace z oficiálního obchodu s aplikacemi Google Play pro …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.