Domů / Zajímavosti / Nový realme GT 2 Pro bude jako první poháněn platformou Snapdragon 8 Gen1

Nový realme GT 2 Pro bude jako první poháněn platformou Snapdragon 8 Gen1

Společnost realme oznámila na summitu Qualcomm Snapdragon Tech Summit Digital 2021, že jako jeden z prvních výrobců na světě uvede na trh telefon s mobilní platformou Snapdragon 8 Gen1. Půjde o model realme GT 2 Pro, který by se měl stát vlajkovou lodí této značky v prémiovém segmentu.
Realme GT2 Pro procesor

Viceprezident realme Chase Xu ve svém videoprojevu na summitu uvedl, že pro nejrychleji rostoucí značku na světě byla spolupráce se společností Qualcomm vždy velmi důležitá.  „Díky spolupráci s Qualcommem můžeme mladým uživatelům po celém světě přinášet smartphony s novým prémiovým výkonem,“ ocenil Chase Xu.

realme s Qualcommem úzce spolupracuje už od svého založení. V roce 2021 tak byla značka jedním z prvních výrobců, který použil mobilní platformu Qualcomm Snapdragon 888, s níž se pyšní model realme GT. Platformu Qualcomm Snapdragon 870G 5G využívá další velmi populární model realme GT Master Edition.

S vývojem nového modelu realme GT 2 Pro začala firma již před několika měsíc s cílem představit špičkový vlajkový produkt, který překoná očekávání mladých uživatelů po celém světě. To je možné díky mobilní platformě Snapdragon 8 Gen 1, která rozšiřuje díky vysokému výkonu a špičkovým schopnostem možnosti vývoje zejména v oblasti her, schopností AI a 5G. Realme GT 2 Pro tak posune uživatelský zážitek na novou úroveň.

Tento článek je tiskovou zprávou Realme.

Přečtěte si také

realme GT Neo 3 recenze výbavy

Recenze výbavy telefonu realme GT Neo 3

realme GT Neo 3 je jeden z prvních mobilních telefonů na českém trhu s MediaTek …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.