Domů / Aplikace / Aplikace pro sledování hodnoty kryptoměn na Androidu

Aplikace pro sledování hodnoty kryptoměn na Androidu

V dnešním článku vám představíme užitečnou aplikaci pro sledování hodnoty kryptoměn a hodnoty vašeho portfolia, pokud vlastníte nějaké kryptoměny. Pro mobilní operační systém Android existují desítky aplikací s touto tématikou, ale dle mého subjektivního názoru je nejlepší aplikace Blockfolio, která je dostupná ke stažená ZDARMA.

Aplikace Blockfolio pro Android

Po stáhnutí aplikace z Google Play (odkaz ZDE) aplikaci jednoduše spustíte a uvidíte úvodní obrazovku, kde buďto budete mít předefinované kryptoměny, které můžete smazat a nahradit vlastními. Informace, které vložíte do aplikace nemusí být pravdivé. Můžete aplikaci využívat jen pro zábavu, jakou by mělo vaše smyšlené portfolio kryptoměn hodnotu nebo, což je její hlavní účel sledovat hodnotu vašeho reálného portfolia zakoupených kryptoměn. Přidání kryptoměny je velice snadné a stačí zadat množství zakoupené kryptoměny, cenu a burzu, kde byly zakoupeny a podle které se pak bude sledovat hodnota.

Velkou výhodu vidím v možnosti nastavit si takřka jakoukoliv měnu, ve které se bude ukazovat hodnota portfolia a jeho změny. Nemusíte se spoléhat jen na cenu vůči BTC a USD, ale i si nechat zobrazovat hodnotu v CZK.

Aplikace má i alarm, který vás upozorní, pokud kryptoměna dosáhne určité hodnoty ať v rámci růstu nebo poklesu.

Přečtěte si také

Vánoční aplikace imitující krb

Vánoční aplikace hořící krb

Pro navození vánoční pohody a klidu jsme pro vás vybrali z obchodu s aplikacemi Google …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.