Domů / Aplikace / Nejlepší aplikace autoškola pro android telefony

Nejlepší aplikace autoškola pro android telefony

S jarem přichází nejen oteplení počasí, ale i zájmu o řidičský průkaz a nával v autoškolách. Poměrně často vidíme, že vyhledáváte u nás dotazy typu: „aplikace autoškola“. V této návaznosti jsme si dali za cíl vybrat nejlepší aplikace s testy autoškoly pro mobilní telefony se systémem Android. Veškeré vybrané aplikace jsou dostupné v oficiálním obchodě s aplikacemi Google Play a mají základní verzi ZDARMA.

Jakákoliv vybraná aplikace autoškoly do mobilu je velmi praktický pomocník při učení se na testy. Umožňuje procvičovat otázky například při cestování hromadnou dopravou.

Nejlepší aplikace na autoškolu v Google Play

Autoškola 2022 od James Deer

Autoškola 2022

Za redakci můžeme jednoznačně na nákladně našich vlastních zkušeností doporučit aplikaci Autoškola 2022 od vývojáře James Deer. Aplikace je každý rok aktualizována a udržována aktuální dle změn v testových otázek teoretické zkoušky. Aplikace je velice přehledná, jednoduchá a intuitivní. Umí vše, co od ní očekáváte. Jedná se o skvělého pomocníka při procvičování otázek. Otázky jsou přehledně roztříděny do jednotlivých okruhů (například: nové otázky 2022, pojmy a povinnosti, jízda vozidly, dopravní značky a další). V aplikaci si v úvodu vyberete požadovaný řidičský průkaz, zda se snažíte o řidičské oprávnění na motorku (A), auto (B, B+E), traktor (T), náklaďák (C, C+E) nebo autobus (D, D+E), na základě výběru vám bude aplikace zobrazovat relevantní otázky. Doporučujeme pořídit i placenou verzi Autoškola 2022 Prémium aktuálně za cenu 48,99 Kč. Aplikace má nově i tmavý režim, který oceníte v nočních hodinách, jelikož je podstatně šetrnější k vašim očím. Testy v autoškole s touto aplikací budou podstatně jednoduší.

Klady

 • Zobrazuje pouze relevantní otázky vzhledem k požadovanému řidičskému oprávnění.
 • Obsahuje i testy a otázky pro získání profesní způsobilosti řidiče.
 • Přehlednost a intuitivnost aplikace.
 • Otázky rozčleněné do tematických celků.
 • Možnost procvičování otázek z jednotlivých tematických testů i simulace zkouškového testu.
 • Označování otázek dle znalostí uživatele. Na ty, které nezná, není si u nich jistý, či si je může sám označit hvězdičkou a následně procvičovat pouze označené.

Odkazy na aplikaci Autoškola 2022 do Google Play:

Autoškola – Bezpečné cesty.cz

Autoškola - Bezpečné cesty.cz

Druhá velmi povedená aplikace s testy pro autoškolu „Autoškola – Bezpečné cesty.cz“ pochází z dílny internetového portálu Bezpečnécesty.cz. Aplikace umí simulovat zkouškový test, procházet jednotlivé otázky, rozčleněné do okruhů. Má zvlášť rozdělené otázky na dopravní značky a samostatný test z nich, též na 3D křižovatky.  Aplikace je zdarma, ale lze zakoupit verzi bez reklam za 49,99 Kč.

Klady

 • Otázky rozčleněné do tematických celků.
 • Možnost snadného vyhledávání v otázkách, pomocí funkce hledat.
 • Možnost procvičování otázek z jednotlivých tematických testů i simulace zkouškového testu.
 • Členění otázek, dle znalosti uživatele a možnost procvičování těch, které jsou problémové.
 • Součástí aplikace jsou i vybraná témata z učebnice. Nejzásadnější teorie, kterou je dobré pročíst.

Zápory

 • Oproti aplikaci Autoškola 2022 od James Deer nám přijde méně přehledná.

Odkaz na aplikaci Autoškola – Bezpečné cesty.cz do Google Play:

Autoškola testy 2022 – eTesty

Autoškola testy 2022 - eTesty

Do třetice všeho dobrého. Třetí velmi známou a oblíbenou je etesty aplikace pro autoškolu, kterou vyvíjí portál eTesty.cz. Na této aplikaci oceňujeme též přehlednost a jednoduchost jako u Autoškola 2022. Na úvodní stránce si vyberete, pro jakou skupinu řidičských oprávnění chcete procvičovat zkouškové otázky. Možnosti jsou široké od motocyklu, osobního automobilu po traktor a autobus.  Plná verze aplikace stojí 49,99 Kč.

Klady

 • Zobrazuje pouze relevantní otázky vzhledem k vybranému řidičskému oprávnění.
 • Přehlednost a intuitivnost aplikace.
 • Otázky rozčleněné do tematických celků.
 • Možnost procvičování otázek z jednotlivých tematických testů i simulace zkouškového testu.
 • Označování otázek dle znalostí uživatele. Lze označovat jednotlivé otázky hvězdičkou a následně si vyfiltrovat pouze otázky označené hvězdičkou. Můžete si vyfiltrovat i pouze špatně zodpovězené otázky.

Zápory

 • Ve verzi zdarma omezený počet provedených testů na 3. Neomezený po zakoupení plné verze.

Odkaz na aplikaci Autoškola testy 2022 – eTesty do Google Play:

Závěrečné shrnutí

Jakákoliv ze tří výše zmíněných aplikací autoškoly do mobilu vám pomůže s učením se na závěrečný test z autoškoly a procvičováním testových otázek. Vítězná aplikace u nás je Autoškola 2022 od James Deer především kvůli její přehlednosti. Určitě, ale nebude na škodu, pokud vyzkoušíte všechny tři aplikace, zvláště když jsou v základní verzi zdarma a sami se rozhodnete, která je pro vás nejvhodnější. Základ mají všechny totožný, a to sady otázek, možnost simulace zkouškového testu a označování problémových otázek pro jejich procvičování. Vzhledem k tomu, že má člověk neustále mobilní telefon při ruce a s ním i nainstalované aplikace, tak se aplikace autoškoly hodí pro efektivní využití času procvičováním a testováním, například při čekání ve frontě na MHD či při samotné jízdě v MHD.

Přečtěte si také

UMIDIGI F1

Mobilní telefon UMIDIGI F1 ukázka systému Android 9.0

V rámci série článků o mobilním telefonu UMIDIGI F1 pro vás nyní máme ukázku z …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.