Domů / Android telefony / Jakou nabíječku do auta pro telefon k Vánocům

Jakou nabíječku do auta pro telefon k Vánocům

Spousta lidí je často na cestách v autě a je velmi praktické v něm disponovat nabíječkou pro telefony, zvláště u starších modelů automobilů, které nemají v palubní desce výkonné USB konektory pro připojení zařízení a nabíjení, jsou nejlepší možností nabíječky do auta, které se zasouvají skrze koncovku do zapalovače. V případě, že takovouto nabíječku nevlastníte či někdo ve vašem okolí, může se jednat o vhodný dárek k Vánocům. Takováto nabíječka je praktická v mnoha ohledech. Váš telefon během cesty můžete nabít a následně v cílovém místě bez omezení dále využívat, též je velmi vhodná v případě, že mobilní telefon využíváte jako GPS navigaci na delší cesty, při kterých by mohlo dojít k vybití telefonu, pokud by nebyl připojen k nabíječce.

Nabíječka do auta na telefony

Výběr nabíječky není nikterak složitý. Za prvé je potřeba si uvědomit, kolik zařízení naráz chcete nabíjet například za předpokladu, že máte běžnou GPS navigaci s nabíjením přes USB, byste měli pořídit nabíječku, která má dva USB konektory. Jeden bude sloužit pro GPS navigaci a druhý pro nabíjení telefonu. Dalším důležitým parametrem je výstupní proud, který nabíječka dokáže předávat nabíjenému zařízení a její výkon. Výhodou je podpora technologie rychlého nabíjení, která může velmi citelně zkrátit dobu, za kterou váš telefon nabijete. Velmi rozšířenou technologií rychlého nabíjení je Quick Charge.

XIAOMI MI CAR CHARGER PRO

Příkladem kvalitní nabíječky do zapalovače automobilu je Xiaomi Mi Car Charger Pro, která podporuje moderní Quick Charge 3.generace, je vybavena dvěma USB konektory a výstupními parametry 5V/2.4A s výkonem 18W. Xiaomi Mi Car Charger Pro je dostupná za velmi přijatelnou cenu do 350Kč.

Přečtěte si také

Aplikace vánoční zvoneček

Mobilní aplikace s vánočním zvonečkem

Vybrali jsme pro vás dvě zajímavé aplikace z oficiálního obchodu s aplikacemi Google Play pro …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.