Domů / Odolné telefony / Jaké příslušenství k odolnému telefonu k Vánocům

Jaké příslušenství k odolnému telefonu k Vánocům

Naštěstí jsou dávno pryč roky, ve kterých bylo k odolnému telefonu jako příslušenství dostupné pouze pouzdro s poutkem na kalhoty a případně náhradní kabel s napájecím adaptérem. V dnešní době je na trhu velké množství různého příslušenství, které vám v tomto článku nastíníme. Může se jednat i dobrý vánoční dárek pro vaše blízké či vás samotné, pokud jste majiteli odolného telefonu.

Příslušenství jako dárek k Vánocům

Pouzdro /  kryt na odolný telefon

Vybírat můžete z univerzálních koženkových či textilních pouzder, která chrání tělo i displej telefonu ze všech stran. Mají praktické poutko či karabinu pro připnutí na kalhoty.  V závislosti na vašem modelu jsou dostupné i originální gumové kryty, například pro celou řadu odolných telefonů iGET Blackview, které na telefon díky originalitě dokonale pasují. Novinkou jsou i elegantní flip pouzdra, která si získávají čím dál větší oblibu.

Flipové pouzdro na odolný telefon

Pouzdra a kryty pro odolné telefony naleznete v kategorii produktů: Kryty a pouzdra pro telefony.

USB Kabely a nabíječky

Najít správný kabel pro odolný telefon není vůbec jednoduchá záležitost, jak by se na první pohled mohlo zdát. V případě, že zakoupíte běžně dostupný například univerzální USB-C kabel, tak s odolným telefonem nebude spolupracovat, protože oproti běžným telefonům mají odolné telefony mnohem více zapuštěn USB konektor do těla. Tedy vstupní konektor na napájecím/datovém kabelu musí být prodloužen. Běžný konektor by se „nezacvakl“ do telefonu, protože není dostatečně dlouhý. Doporučujeme pořizovat originální kabely přímo od výrobce odolného telefonu, u kterého je naprostá jistota správné spolupráce s telefonem. K odolným telefonům dnes naleznete i kvalitní bezdrátové nabíječky i přímo od samotných výrobců. Příkladem může být bezdrátová nabíječka iGET Blackview W1.

iGET kabel

Kabely a adaptéry pro odolné telefony naleznete v kategorii produktů: Kabely a adaptéry.

Folie a skla na displej

Největší slabinou odolnosti u odolných telefonů je stejně jako u běžných telefonů jejich displej. Byť odolné telefony mají odolnější displej proti poškrábání, ale stále není od věci zvětšit ochranu tvrzeným sklem či ochrannou folií. Na trhu se nachází nespočet ochranných tvrzených skel i folii určených přímo pro konkrétní odolné telefony. Není vhodné pořizovat nějaké univerzální sklo pro telefony s danou úhlopříčkou, které příliš nepasuje na displej a nerespektuje pozice senzorů a předního fotoaparátu.

Ochranné sklo na displej

Tvrzená skla a ochranné folie pro odolné telefony naleznete v kategorii produktů: Skla a folie.

Paměťové karty

Tradiční příslušenství pro běžné i odolné telefony jsou paměťové karty jsou ideálním dárkem k Vánocům (za předpokladu, že nemáte v telefonu hybridní slot, který máte osazen dvěma nanoSIM kartami a už nemáte místo pro paměťovou kartu). Více informací jak vybrat paměťovou kartu a podle čeho ji vybírat naleznete v dřívějším článku: Vhodná paměťová karta do telefonu k Vánocům.

Paměťové karty

Přečtěte si také

Aplikace vánoční zvoneček

Mobilní aplikace s vánočním zvonečkem

Vybrali jsme pro vás dvě zajímavé aplikace z oficiálního obchodu s aplikacemi Google Play pro …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.