Domů / Odolné telefony / Rozdíly mezi telefony Blackview a iGET Blackview

Rozdíly mezi telefony Blackview a iGET Blackview

Nejprve trocha informací na úvod pro objasnění. Blackview je čínský výrobce mobilních telefonů, zvláště těch odolných, které patří k nejlepším na trhu – dle mého názoru se jedná o nejlepší outdoorové telefony vůbec. Firma Intelek je oficiální dovozce mobilních telefonů Blackview do České republiky. Telefony, které nabízí internetovým obchodům jako dodavatel, mají v názvu navíc iGET. V tomto článku se vám pokusím objasnit, jaký je v tom rozdíl. Ještě důležitá informace: iGET Blackview je jediné oficiální označení pro telefony, které pochází z české distribuce.

Rozdíly mezi Blackview a iGET Blackview

Pokud se podíváte na internetový porovnávač Heureka.cz a zadáte do vyhledání Blackview BV8000 Pro, zobrazí se dva výsledky pod sebou – Blackview BV8000 Pro a iGET Blackview GBV8000 Pro. Oba odolné telefony až na jiné barevné provedení vypadají na první pohled totožně. Telefony vyrábí stejný výrobce Blackview ve své továrně v Číně, ale nenechte se zmást, rozdílů je opravdu mnoho, hlavně pro českého zákazníka. Jak bylo napsáno výše, pouze telefony s označením iGET pochází z oficiální české distribuce.

Výhody mobilních telefonů iGET Blackview

 • Telefon v češtině – telefony iGET mají vylepšený software, který je kompletně přeložen do českého jazyka. Základ překladu operačního systému provádí společnost Google, ale různé speciální funkce a nastavení telefonu jsou stále v čínštině nebo angličtině v případě nákupu telefonu v čínském e-shopu. U distribuce iGET se můžete spolehnout na úplný překlad do češtiny.
 • Testování softwaru před uvedením na trh – software každého telefonu Blackview značka iGET důkladně testuje ještě předtím, než jej uvede na trh v oficiální CZ distribuci. Především se snaží odhalit případné chyby, protože, jak známo, čínští výrobci se optimalizací softwaru pro telefony moc nezabývají.
 • Testování aktualizací – s telefonem od iGET se vám nestane, že s novou aktualizací budou některé funkce telefonu nedostupné/nefunkční. Každou aktualizaci technici důkladně testují, případné nedostatky opraví a teprve poté ji uvolní pro použití.
 • Vylepšený hardware – mobilní telefony se před sériovou výrobou pro český trh rozloží do poslední součástky a otestují hardwarovými techniky Inteleku, dovozcem telefonů iGET Blackview. V případě, že je některá ze součástek méně kvalitní nebo nevyhovující, kontaktuje Intelek výrobce Blackview, který připomínky zohlední v sériové výrobě pro českou distribuci pod hlavičkou iGET. Může se jednat například o chybějící krytky zabraňující usazování prachu na reproduktorech, lepší konektory nabíjení, přilepení baterie, testování baterie atd. Český zákazník je náročnější než čínský.
 • Dvojitá kontrola výroby – před opuštěním telefonu z továrny Blackview testují funkčnost veškerých součástek její pracovníci. Po dovozu do Česka je ještě jednou kontrolují technici společnosti Intelek, aby měl zákazník jistotu, že zakoupený telefon je na 100 % funkční.
 • Česká příručka k telefonu – součástí balení každého telefonu iGET Blackview je multijazyková příručka, kde samozřejmě naleznete i český překlad. Přiložená příručka splňuje české zákony i nařízení EU a požadavky společnosti Google, jakožto majitele operačního systému Android.
 • Autorizovaný servis v ČR – společnost Intelek, která prodává telefony pod značkou iGET Blackview, vám nedodá jen telefon. V případě problému se můžete spolehnout na zákonnou záruku 24 měsíců a proškolené pracovníky servisu. Veškeré náhradní díly má dovozce skladem, servisní tým je připraven řešit jakýkoliv problém v nejkratším možném čase. Nemusíte se obávat žádných výmluv a kliček, jak je tomu u některých šedých prodejců.

 Kde zakoupit mobilní telefony iGET Blackview z CZ distribuce

Mobilní telefony iGET Blackview zakoupíte v internetovém obchodu www.IPATO.cz, který je oficiální prodejce značky Blackiew (iGET) v České republice. U mobilních telefonů iGET Blackview je samozřejmostí zákonná dvouletá záruka s možností jejího rozšíření o další dva roky se službou IPATO+.

Nabídku těchto mobilních telefonů naleznete v kategorii: iGET Blackview.

Přečtěte si také

GBV8900

Rozbalování odolného telefonu iGET Blackview GBV8900

Odolný telefon iGET Blackview GBV8900 je nástupcem oblíbených odolných telefonů iGET Blackview s termokamerou FLIR. …

14 komentáře

 1. Je slovo IGET napsáno i na telefonu . Například na tel. IGET Blackview 5500 Pro. Nebo je na něm napsáno Blackview. ĎÍKY

 2. zdravym takže iget česky je lepší jak agm, a nebo tel y doogee

 3. Rostislav Dudek

  Zdravím nevíte kdy bude dostupný blackview bv6900 na našem trhu.

 4. Dobrý den, nevíte kdy bude dostupný blackview IGET Blackview BL6000 Pro 5G na našem trhu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.