Domů / Návody / Návod na obnovení telefonu iGET Blackview do továrního nastavení

Návod na obnovení telefonu iGET Blackview do továrního nastavení

Občas nezbývá, nežli mobilní telefon obnovit do továrního nastavení, například pokud byl zavirován. V tomto článku se dozvíte velmi snadný návod, jak obnovit odolné telefony iGET Blackview do továrního nastavení. Tedy do systémového stavu pořízení telefonu.

Důležité upozornění: Obnovením telefonu do továrního nastavení se smažou kompletně všechna uživatelská data v něm i aplikace a další údaje, včetně kontaktů pokud je nemáte synchronizované se svým Google účtem či zkopírované na SIM kartě.

Návod obnovení android telefonu do továrního nastavení

Nejprve si všechna uživatelská data, sms zprávy, kontakty a další pro vás důležité data/údaje zálohujte. Včetně všech fotografií, videí atd. Jak je napsáno výše v důležitém upozornění dojde k smazání všeho a stav telefonu bude, jako při prvním spuštění po vyndání z krabice po zakoupení.

Pokud máte vše zálohováno například na cloudové úložiště, svůj Google účet, počítač atd. Tak jděte do Nastavení. V Nastavení nalezněte „Zálohování a obnova dat„.
Nastavení Androidu
V Zálohování a obnova dat vyberte „Obnovení továrních dat
Obnovení továrních dat
Nyní zbývá už jen operaci spustit buttonem „RESETOVAT TELEFON“ a potvrdit. Následně operace spustí a váš telefon bude obnoven do stavu továrního nastavení. Hotovo.
Resetování telefonu

Kde zakoupit odolné telefony iGET Blackview?

Tyto odolné telefony zakoupíte v internetovém obchodu IPATO.cz, který je AUTORIZOVANÝ PRODEJCE TELEFONŮ IGET s zákonným záručním servisem 2 roky, dále možností rozšíření záruky o další dva roky a nabídky pozáručního servisu. Odkaz: iGET Blackview.

Přečtěte si také

iGET Blackview GBL8800

Recenze kamery s nočním viděním u iGET Blackview GBL8800

Odolný telefon iGET Blackview GBL8800 je jako jeden z mála odolných telefonů na trhu vybaven …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.