Domů / Návody / Jak uzamknout aplikace na iGET Blackview GBV7000

Jak uzamknout aplikace na iGET Blackview GBV7000

V dnešním článku se dozvíte, jak snadno a rychle uzamknout/zaheslovat aplikace ve vašem odolném telefonu iGET Blackview GBV7000 pomocí System Manageru. Aplikaci není nutné instalovat, je již dostupná v telefonu od výrobce. Oproti různým aplikacím dostupným na Google Play má System Manager velkou výhodu, že můžete dávat různá hesla k jednotlivým aplikacím a nikoliv pouze jedno samé.

iGET Blackview GBV7000 zaheslování aplikací v Androidu

Systémový manažer (System Manager) má celou řadu funkcí, díky kterým bude váš odolný telefon neustále v dobré kondici. Teď se, ale zaměříme na funkci App lock.

Systém manažer iGET Blackview
Pokud přejdete do App Lock budete vyzváni na poprvé k zadání přihlašovacího hesla, které musí být šestimístné.

První zadání hesla
Následně se vám objeví seznam aplikací a vy můžete označit, ty které chcete uzamknout heslem. To znamená, že při spuštění aplikace budete vyzváni k zadání hesla, aby se zobrazila aplikace spuštěná.

Seznam aplikací
Pokud označíte aplikaci, která se má uzamknout, tak System Manager se vás zeptá, zda chcete použít zadané heslo při prvním přihlášení (LOGIN PASSWORD) nebo jiné heslo pro tuto aplikaci ( INDEPENDENT PASSWORD). Pokud dáte jiné, pak musíte zadat 6 místné číselné heslo, které bude sloužit pro odemčení pouze této aplikace.

Vybrání hesla
Hotovo. Nyní je vaše vybraná aplikace uzamčená heslem a při jejím spuštění budete muset zadat heslo případně otisk prstu, pokud ho budete mít v systému nastaven. Jedná se o dobrý bezpečnostní prvek, pokud byste někde zapomněli odemčený telefon nebo ho nechali na stole a někdo by vám chtěl číst například zprávy na Messengeru, tak by musel zadat heslo aby se mu zobrazily, pokud byl Messenger zaheslován pomocí System Manageru.

Přečtěte si také

GBV8900

Rozbalování odolného telefonu iGET Blackview GBV8900

Odolný telefon iGET Blackview GBV8900 je nástupcem oblíbených odolných telefonů iGET Blackview s termokamerou FLIR. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.