Domů / Zajímavosti / Výběr vánoční hudby na Youtube a Spotify

Výběr vánoční hudby na Youtube a Spotify

Vánoční hudba tipy

Vybrali jsme pro Vás tipy na skvělé playlisty s vánočními písničkami a koledami, které si můžete pustit na YouTube nebo Spotify, pro naladění se na Vánoce. Ve výběru naleznete jak playlisty s nejslavnějšími a nejznámějšími zahraničními vánočními písničkami, tak i výběr těch českých a to nejen tradičních koled, ale i novějších.

Tip: Playlisty na Spotify mají tu výhodu pro uživatele s předplatným, že si je mohou stáhnout pro offline poslech na cesty bez nutnosti čerpání mobilních dat.

Vánoční playlisty písniček na Spotify

  • Christmas Songs – Holiday Music 2021 – obsahuje 215 písniček s vánoční tématikou s délkou přibližně 11 hodin. Odkaz na Spotify: ZDE.
  • 100 Greatest Christmas Songs Ever – playlist sta vánočních písniček o časové délce přes 5 hodin. Odkaz na Spotify: ZDE.
  • Christmas Songs 2021 – 60 vánočních písniček o součtové délce 3 hodiny a 6 minut. Odkaz na Spotify: ZDE.

Vánoční playlisty písniček na YouTube

  • Christmas Music – More than 100 Top Best Hits Songs – playlist s přes 190 videi s zahraničními vánočními písničkami. Odkaz na YouTube: ZDE.
  • Christmas Songs – Holiday Music 2020 – playlist 125 videí se zahraničními vánočními písničkami. Odkaz na YouTube: ZDE.
  • České a slovenské vánoční písničky – playlist 34 videí s českými a slovenskými písničkami na vánoční tématiku. Odkaz na YouTube: ZDE.
  • Nejhezčí české VÁNOČNÍ PÍSNIČKY & KOLEDY –  video se 14 tradičními českými vánočními koledami a písničkami. Odkaz na YouTube: ZDE.

Přečtěte si také

Aplikace vánoční zvoneček

Mobilní aplikace s vánočním zvonečkem

Vybrali jsme pro vás dvě zajímavé aplikace z oficiálního obchodu s aplikacemi Google Play pro …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.