Domů / Tablety / Odolný tablet iGET RT1 odolnost

Odolný tablet iGET RT1 odolnost

Tablet iGET RT1

Oproti trhu s odolnými telefony, kde je již v současné době v ČR velmi široký výběr od mnoha výrobců a značek, tak na trhu s odolnými tablety tu takřka žádný dostupný není. To se rozhodl změnit iGET se svým prvním odolným tabletem iGET RT1 a v tomto článku se podíváme, jaké splňuje certifikace a standardy odolnosti.

Odolnost tabletu iGET RT1

Vzhledově lze velmi nadneseně říci, že iGET RT1 vypadá jako velký odolný telefon. Je vybaven ochrannými prvky, na které jsme zvyklí u odolných telefonů, jako jsou například pogumované rohy, jenž do určité míry absorbují dopady při pádu tabletu.

Tablet iGET RT1 odolnost

Tablet iGET RT1 splňuje přísné standardy a certifikace odolnosti, které známe od těch nejlepších odolných telefonů na trhu. Splňuje stupně krytí IP68 i přísnější IP69K a vojenský standard MIL-STD-810G. Tablet je odolný proti vniknutí prachových částic a nečistot do jeho těla, je odolný pádům z výšky až 1 metru, odolá též ponoření pod vodu do hloubky až 1,5 metru po dobu až 30 minut (toto se nevztahuje na slanou vodu). S vojenskou certifikací MIL-STD-810G je odolný i proti negativnímu působení vibrací.

Kde pořídit odolný tablet iGET RT1?

Odolný tablet iGET RT1 můžete zakoupit v internetovém obchodě IPATO.cz, jenž je specialista na odolné telefony a zároveň autorizovaný prodejce iGET elektroniky.

Přečtěte si také

GBL5000

iGET Blackview GBL5000 hraní her

Mobilní telefon iGET Blackview GBL5000 je označován jako první odolný telefon na světe zaměřený na …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.