Domů / Tablety / Odolný tablet iGET RT1 využití

Odolný tablet iGET RT1 využití

Tablet iGET RT1

iGET RT1 je první odolný tablet od iGET a zároveň jeden z mála odolných tabletů k zakoupení v ČR. Tablet je dostupný teprve pár dní, a proto se v tomto článku zaměříme na možnosti jeho využití zvláště v profesním životě. Možná vás překvapí, kde všude může iGET RT1 usnadnit práci či skvěle posloužit. V předchozím článku o RT1 jsme vám představovali obsáhleji jeho odolnost, splněné standardy odolnosti i samotné parametry odolnosti, to vše si můžete přečíst ZDE. Ve stručnosti iGET RT1 splňuje stupeň krytí IP68 i IP69K a vojenský standard MIL-STD-810G.

Možnosti využití tabletu iGET RT1

Ideální do dílny i na staveniště

Odolný tablet iGET RT1 bude na stavbě jako doma. Díky prachotěsnosti mu nedělá prašné prostředí stavby žádný problém, poradí si i nenadálým pádem do louže či deštivým počasí. Tablet na staveništi může sloužit k mnoha účelům. Ke klasické administraci, pořizování fotodokumentace při přebírání materiálů, průběhu stavby atd. s 16MPx zadním fotoaparátem. Poslouží i pro pracovní videohovory a video konference ve vysokém rozlišení s 16MPx předním fotoaparátem.

Skvělý pomocník do dílny. Odolný tablet iGET RT1 má všechny předpoklady být nepostradatelným pomocníkem například v autoservisech. S dlouhou výdrží baterie a odolností je skvělým kandidátem na tablet pro diagnostiku automobilů atd. Snadno s ním vyfotíte motor automobilu pro klienta, napíšete e-maily, atd. Displej tabletu podporuje ovládání v rukavicích (v závislosti na jejich materiálu a tloušťce).

Tablet iGET RT1 displej

Tip: Díky velké 10 000mAh baterii s vámi udrží krok po celý pracovní den.

Parťák na cesty

iGET RT1 se hodí též pro kurýrní přepravce, řidiče kamionů a obecně speditérské společnosti. S vojenským standardem MIL-STD-810G je odolný proti negativnímu působení vibrací, které působí za jízdy na elektroniku. Je vybaven čtyřmi celosvětově nejrozšířenějšími navigačními systémy: GPS, GLONASS, Beidou, Galileo.

Tablet iGET RT1 navigační systémy

Poznámka: Napadá Vás další využití, místo, či pracovní prostředí, kam by se iGET RT1 skvěle hodil? Napište nám to do komentáře.

Kde pořídit odolný tablet iGET RT1?

Odolný tablet iGET RT1 můžete zakoupit v internetovém obchodě IPATO.cz, jenž je specialista na odolné telefony a zároveň autorizovaný prodejce iGET elektroniky.

Přečtěte si také

Tablet iGET RT1 odolnost

Odolný tablet iGET RT1 odolnost

Oproti trhu s odolnými telefony, kde je již v současné době v ČR velmi široký …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.