Domů / Odolné telefony / Odolný telefon iGET Blackview BV8000 cena

Odolný telefon iGET Blackview BV8000 cena

Konečně je dostupná  informace o ceně nového odolného telefonu iGET Blackview BV8000, který bude jeden z nejlepších odolných telefonů roku 2017. O parametrech tohoto telefonu jste si mohli přečíst v předešlých článcích například: Odolný telefon Blackview BV8000 Pro Parametry. Už dopředu prozradím že cena bude opravdu daleko nižší nežli mají konkurenční telefony Caterpillar.

Cena odolného telefonu iGET Blackview BV8000

Evropská cena je pro odolný telefon iGET Blackview BV8000 nastavena v přepočtu na koruny v rozmezí 10-11 tisíc.  Dostupnost telefonu v českých obchodech lze očekávat přibližně v polovině června. Vzhledem k parametrům je cena velmi nízká a telefon má skvělý poměr cena / výkon.

Nákup odolného telefonu iGET Blackview BV8000

Při nákupu je dobré se nenechat zlákat abnormálně nízkou cenou velmi vzdálenou od oficiální stanovené evropské ceny. Zpravidla se jedná o telefony, které nejsou určeny pro evropský trh a nastává problém s plněním záruky v případě poruchy.  Prodejce si důkladně prověřte v mnoha směrech. Tipy, na co si dát pozor při nakupování čínských telefonů naleznete v tomto samostatném článku: Na co si dát pozor při koupi telefonu Blackview BV8000

 

Přečtěte si také

GBV8900

Rozbalování odolného telefonu iGET Blackview GBV8900

Odolný telefon iGET Blackview GBV8900 je nástupcem oblíbených odolných telefonů iGET Blackview s termokamerou FLIR. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.