Domů / Aplikace / Android aplikace Měnové kurzy

Android aplikace Měnové kurzy

Léto je za dveřmi a s nimi období dovolených. Vždy je dobré než člověk pojede na dovolenou si důkladně zjistit, jakou měnou se v dané zemi platí a jaký je kurz vůči koruně, dolaru či euru.  Hodí se to nejen proto aby vás neobrali ve směnárně, ale i abyste věděli kolik co stojí v přepočtu na Kč.

Aplikace Měnové kurzy

Informace o kurzu jsou vždy aktuální aplikace čerpá z dat České národní banky a aktualizuje se každé 3 hodiny. Aplikace ukazuje nejen aktuální kurz ale můžete si i přepočítat danou částku mezi měnami. Tedy pokud na dovolené uvidíte něco hezké v obchodě stačí vyndat z kapsy android telefon zapnout aplikaci Měnové kurzy a velmi snadno zjistíte, přepočet na koruny.  K dispozici máte 33 měn.

Aktualizace článku 2022

Bohužel aplikace Měnové kurzy již není v Google Play dostupná. Jako její náhradu doporučujeme jinou aplikaci Česká koruna – Devizové kurzy.  I pomocí ní snadno spočítáte převody mezi jednotlivými měnami. Například na dovolené si můžete rychle přepočítat, kolik vás vybraný produkt vyjde v Kč. Výhodou aplikace je i možnost widgetů na plochu telefonu.

Odkaz na aplikaci Česká koruna – Devizové kurzy.

Přečtěte si také

Vánoční aplikace imitující krb

Vánoční aplikace hořící krb

Pro navození vánoční pohody a klidu jsme pro vás vybrali z obchodu s aplikacemi Google …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.