Domů / Video recenze / Odolný telefon Blackview BV9000 Pro software

Odolný telefon Blackview BV9000 Pro software

Nový odolný telefon Blackview BV9000 Pro přináší celou řadu novinek a vylepšení oproti svému předchůdci BV8000 Pro. Vylepšení se týkají nejen hardwarové výbavy telefonu, ale i softwarové výbavy. Například hned na úvod mohu prozradit, že odolný telefon Blackview BV9000 Pro půjde odemykat skrze přední kameru obličejem.

Blackview BV9000 Pro softwarová výbava

Samotný výrobce Blackview představil na svém Youtube kanálu video, na kterém některé z softwarových možností telefonu předvádí. Video je přiložené v tomto článku níže. Nejdříve si, ale některé funkce představíme. Velkou inovací je možnost odemknutí odolného telefonu pohledem do přední kamery. Otázkou samozřejmě může býti, jaká bude přesnost skenování obličeje a rychlost odemčení telefonu.

Součástí telefonu je systémový manažer, na kterého jsme již u odolných telefonů Blackview zvyklý. O některých funkcích tohoto systémového manažera jste si mohli přečíst ve starším článku (Jak uzamknout aplikace).

Blackview BV9000 Pro má i nastavení pro ovládání telefonu jednou rukou, kterému se přizpůsobí rozhraní systému. Dále záznam displeje co se na něm děje a rychlé snímky obrazovky. Samozřejmostí je podpora gest a jak je u odolných telefonů Blackview zvykem programovatelné tlačítko (Smart key).

Většinu zmiňovaných funkcí mají i předchůdci tohoto odolného telefonu, tedy kromě odemykání obrazovky pomocí obličeje.

Přečtěte si také

GBV8900

Rozbalování odolného telefonu iGET Blackview GBV8900

Odolný telefon iGET Blackview GBV8900 je nástupcem oblíbených odolných telefonů iGET Blackview s termokamerou FLIR. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.