Domů / Odolné telefony / Odolný telefon iGET Blackview GBV5800 brzy v prodeji

Odolný telefon iGET Blackview GBV5800 brzy v prodeji

Již brzy se na českém trhu objeví několik nových odolných telefonů Blackview pod oficiálním dovozcem iGET. Výhody, které přináší oficiální česká distribuce si můžete přečíst v samostatném článku: Rozdíly mezi telefony Blackview a iGET Blackview. První vlaštovkou nových telefonů by měl být odolný telefon iGET Blackview GBV5800. V tomto článku letmo nahlídneme, co bude tento telefon nabízet. Kompletní hardwarovou výbavu a specifikaci pro vás pak připravujeme v samostatném článku, včetně detailní tabulky parametrů.

Dle aktuálních informací, které máme by měl tento odolný telefon být dostupný na přelomu srpna a září 2018.

Nový iGET Blackview GBV5800

Hned na úvod potěší nový systém Android 8.1 Oreo, které má v současné chvíli stále ještě velmi málo telefonů. Na přední straně telefonu se honosí 5,5″ displej s širokoúhlým rozlišením 18:9 a ochranným sklíčkem Gorilla Glass 3. generace. Samozřejmostí je stupeň krytí (certifikace odolnosti) IP68. O výkon se stará čipset MT6739 s 2GB RAM. Nebude se jednat o nejvýkonnější odolný telefon na trhu, ale své zákazníky si jistě najde, protože jeho výkon zaručuje bezproblémový chod systému při využívání standardních aplikací. Telefon není přeci jen určen pro hráče, ale pro dělníky, stavaře, automechaniky a všechny, kteří pracují v náročném prostředí z hlediska prašnosti, vlhkosti, atd. Kapacita baterie je velmi solidní 5800mAh. Velmi příjemně nás překvapil NFC čip, kterým tento odolný telefon disponuje, protože některé předchozí modely ho neměly. Například GBV7000 Pro. Na zadní straně telefonu hned každého zaujme duální SONY fotoaparát.

Tip: Další články k tomu odolnému telefonu, co se týče výbavy i testování odolnosti budou postupně vycházet, tak nás sledujte :).

Odolný telefon iget blackview gbv5800

Odolný telefon iGET Blackview GBV5800 byl dostupný u autorizovaného prodejce odolných telefonů iGET Blackview IPATO.cz, specialistovi na odolné telefony a jejich příslušenství. Aktuálně nabízí novější modely, které si můžete prohlédnout: iGET Blackview.

Přečtěte si také

GBV8900

Rozbalování odolného telefonu iGET Blackview GBV8900

Odolný telefon iGET Blackview GBV8900 je nástupcem oblíbených odolných telefonů iGET Blackview s termokamerou FLIR. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.