Domů / Návody / Prodloužená záruka na eshopu IPATO

Prodloužená záruka na eshopu IPATO

V tomto článku vám představím novinku, kterou nabízí internetový obchod IPATO.cz. Hodně zákazníků se dotazovalo, zda by nebyla možná rozšířená či prodloužená záruka na produkty, které eshop nabízí. Nyní je tato služba již k dispozici, ke každému produktu, který eshop nabízí. Výhodnost prodloužené záruky závisí na produktu, který si chcete pořídit, přeci jen na kabel či kryt na telefon se nevyplatí, ale na dražší modely telefonů už ano a o tom bude také dnešní článek.

Prodloužená záruka k čínským telefonům

Prodloužená záruka je velmi výhodná u čínských telefonů, které jsou v poslední době čím dál oblíbenější kvůli jejich skvělému poměru cena/výkon. Každý obchod nabízí zákonnou dvouletou záruku, ale po její uplynutí je velkým problém v případě poruchy telefonu si sehnat nějaký náhradní díl nebo zařídit opravu ve většině eshopů až na IPATO.cz, zde od začátku svého působení na trhu s mobilními telefony se snaží nabízet zákazníkům i pozáruční servis na všechny telefony, které nabízí včetně náhradních dílů pro telefony známých i méně známých čínských značek.

Nově se snaží eshop ulehčit život zákazníkům právě možností zakoupení prodloužení záruky o jeden až dva roky nad rámec zákonné záruky 2 roky. Zpravidla v období mezi třetím a čtvrtým rokem používání telefonu nastane nějaký problém či odejde součástka. Pokud telefon patří mezi střední třídu většina majitelů volí koupi nového telefonu nežli investovat značnou částku v závislosti na poruše na opravu stávajícího telefonu. Toho se můžete s prodlouženou zárukou ušetřit.

Prodloužená záruka

Příklad prodloužená záruka na telefony Blackview

Příklad, kdy je prodloužená záruka velmi výhodná. Při zakoupení odolného telefonu Blackview BV8000, který stojí 9590Kč. Ve třetím roce používání vám odejde nějaký tištěný spoj na základní desce a v servisu vám poví, že jediné řešení je výměna kompletní základní desky a tato operace včetně zakoupení náhradního dílu může vyjít velice podobně jako celá pořizovací cena telefonu.

Cena prodloužené záruky

  • +1 rok záruka 1188Kč (V přepočtu na měsíce 99Kč/měsíc)
  • +2 roky záruka 2136Kč  (V přepočtu na měsíce 89Kč/měsíc)

Výhody

  • Cena prodloužené záruky se neodvíjí od nakupovaného zboží tedy nepřiplácíte větší částky s dražšími modely telefonů.
  • Oprava zdarma až do výše pořizovací ceny zboží.
  • Průměrná doba vyřízení reklamace je 7 dnů.

Podrobnější informace o prodloužené záruce nabízené naleznete na eshopu IPATO.cz: PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA IPATO+

Přečtěte si také

Tipy na valentýnské dárky

Mobilní telefon k Valentýnu

Potřebuje vaše drahá polovička nový telefon a vy nevíte, jakým dárkem jí obdarovat k Valentýnu. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.