Domů / Odolné telefony / Sleva na odolné mobilní telefony

Sleva na odolné mobilní telefony

S příchodem letního období plného vodních radovánek je výborný kamarád odolný telefon, který se půjde koupat mile rád s vámi. Nemusíte ho nechávat na břehu, či pláži. Můžete s ním fotit prodání se vlnami a chytání chobotnic. Právě nyní je nejideálnější čas zakoupit odolný chytrý telefon, protože internetový obchod IPATO.cz nabízí jedinečné kousky se výraznou slevou.  Samozřejmostí je 2 roky zákonná záruka a možnost pozáručního servisu, či odborné výměny poničené součástky telefonu, všech značek které IPATO.cz nabízí.

Jaké odolné telefony jsou ve slevě?

1. Odolný telefon Mann ZUG 5S sleva

Tento odolný telefon není potřeba znovu zdlouhavě představovat, protože jsem se mu plně věnoval již předešlý článek, ve kterém naleznete všechny potřebné informace o tomto odolném telefonu, jeho parametry, odolnost, výkon, výdrž, atd. Článek naleznete ZDE.

Pozor: K dispozici poslední 3 kusy.

Aktuální cena Mann ZUG 5S činní 5675Kč z původních 6990Kč. Rozdíl v ceně je 1015Kč. Díky této slevě si můžete koupit například univerzální držák do auta za 499Kč a ještě vám zbude 516Kč. A nebo prostě ušetřit celou částku.

 

2. Odolný iGet Blackview BV5000 sleva

Sleva je pouze pro ORANŽOVU verzi telefonu. Důvodem poskytnutí slevy je potřeba vyčištění skladů, aby bylo místo pro nástupce BV 6000. Tím, ale BV5000 neztrácí nic na své funkčnosti a odolnosti. Stále se jedná o špičkový odolný telefon, ke kterému internetový eshop IPATO.cz nabízí náhradní díly v případě poruchy například displeje.

Aktuální cena Blackview BV5000 oranžová verze činní 4000Kč z původních 5990Kč. Rozdíl v ceně je 1990Kč

 

Přečtěte si také

DOOGEE S59

Recenze výbavy odolného telefonu DOOGEE S59

DOOGEE S59 je cenově dostupný odolný telefon (s cenou pod 4000 Kč), který ocení především …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.