Domů / Video recenze / Články s testováním baterie / UMIDIGI A7 Pro – výdrž baterie při hraní her

UMIDIGI A7 Pro – výdrž baterie při hraní her

Mobilní telefon UMIDIGI A7 Pro má vzhledem k ceně pod 4000Kč nejen nadstandardní zadní „Quad“ fotoaparát, ale i solidní výkon a výdrž na jedno nabití.  Výrobce UMIDIGI si na tomto modelu dal opravu záležet. Prodává se ve dvou variantách, které se liší velikostí interní paměti 128GB nebo 64GB a ve dvou barevných provedeních: v modré s tóny oceánu a „kosmické“ černé.

UMIDIGI A7 Pro

UMIDIGI A7 Pro výkon

UMIDIGI A7 Pro nepatří mezi nejvýkonnější mobilní telefony na trhu, což ale vzhledem k ceně rozhodně od něj nelze očekávat. Disponuje ovšem solidním výkonem, se kterým lze hrát i na přijatelné kvalitě hry (poznámka: rozhodně nelze hrát s tímto telefonem nejnáročnější hry z Google Play na nejvyšší detaily a kvalitu) díky hardwarové výbavě:

  • MediaTek Helio P23 s 8-jádrovým procesorem pracujícím na frekvenci až 2GHz a integrovaným grafickým čipem ARM Mali G71 MP2.
  • 4GB operační paměť RAM LPDDR4x
  • Bodový zisk v testování AnTuTu 122 547 bodů
  • Je rychlejší jak 69% testovaných mobilních telefonů v AnTuTu

Díky úspornému chipsetu Helio P23, který s funkcí CorePilot dokáže deaktivovat v dané chvíli nepotřebná jádra procesoru u operací, které nevyžadují vysoký výkon a v případě potřeby vyššího výkonu je znovu aktivovat. Dále operační paměti s moderní technologií LPDDR4x je oproti předchozí verzi o 100% energeticky úspornější. Je dosažena delší výdrž UMIDIGI A7 Pro na jedno nabití. Kapacita baterie telefonu je 4150mAh.

Výdrž baterie UMIDIGI A7 Pro při hraní her

  • 10 minut hraní Asphalt 9 spotřebovalo 4% baterie
  • 20 minut hraní Free Fire spotřebovalo  5% baterie
  • 25 minut hraní Call Of Duty spotřebovalo  7% baterie
  • 30 minut hraní PUBG spotřebovalo 8% baterie
  • 10 minut hraní SHADOWBLOOD spotřebovalo 2% baterie

Kde pořídit UMIDIGI A7 Pro

Mobilní telefon UMIDIGI A7 Pro je dostupný u prodejce IPATO.cz, specialistovi na mobilní telefony a jejich příslušenství. Oblíbeným příslušenstvím je flipové pouzdro pro UMIDIGI A7 Pro, které naleznete na produktové stránce telefonu v souvisejících produktech.

Odkaz na produktovou stránku tohoto mobilního telefonu:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.