Domů / Aplikace / Feedly – aplikace pro agregaci zpráv na Androidu

Feedly – aplikace pro agregaci zpráv na Androidu

Rádi čtete zprávy, články na telefonu a nechcete ztrácet čas ručním ověřováním, zda na vašich oblíbených stránkách vyšel nový obsah? Tak přesně pro vás je určen tento článek s představením velmi populární aplikace Feedly – Smarter News Reader. Budete se divit, jak neuvěřitelně dokáže Feedly šetřit váš čas a zvyšovat komfort při čtení článků.

Jak funguje agregace zpráv s Feedly

Nejprve je potřeba se registrovat a vytvořit si svůj účet. Registraci můžete provést v aplikaci telefonu nebo na internetových stránkách. Osobně nám přišlo snadnější registraci a další kroky, včetně vkládání zdrojů provést přes internetové stránky na počítači a následně se ve stažené aplikaci z Google Play pouze přihlásit pod svůj vytvořený účet a vše se synchronizuje.

  • Odkaz ke stažení aplikace z Google Play: ZDE

Přidání zdrojů a feedů

V aplikaci/ internetových stránkách po registraci a přihlášení si můžete vytvářet feeds, jedná se o „složky“ skupiny zdrojů. Zdrojem jsou pak například jednotlivé stránky. Pokud chcete získávat a číst nové články z odolnytelefon.cz kliknete na tlačítko Follow New Sources a zkopírujete URL adresu stránek, které chcete sledovat do hledání a následně se vám zobrazí v nabídce a již jen kliknete „FOLLOW“.

Feedly agregace zpráv

Aplikace funguje na jednoduchém principu obdobně například jako Twitter, ukáže vám nové články, které vaše vložené zdroje publikovaly. Nemusíte tedy stránky jednotlivě navštěvovat a kontrolovat. To vše Feedly udělá za vás a můžete si je přečíst na jednom místě buďto v aplikaci telefonu, tabletu či v internetové verzi.

Cena Feedly

Základní verze je zdarma a dle nás je pro většinu uživatelů dostačující. Umožňuje vytvořit tři feeds a vložit až 100 zdrojů. Neboli umožňuje vytvořit tři skupiny s odebíranými stránkami a odebírat až 100 internetových stránek. V případě, že by vám verze zdarma nedostačovala máte na výběr z několika různých placených předplatných:

  • Pro za 6USD měsíčně
  • Pro+ v akci nyní za 8,25USD či běžně za 12USD měsíčně
  • Business za 18USD měsíčně
  • Enterprise – vhodné pro zpravodajské společnosti cena není uvedena

Jednotlivé verze předplatného se liší nejen maximálním množstvím vytvářených feeds a sledovaných zdrojů, ale i jejich druhem. Například Pro+ umožňuje jako zdroje vkládat nejen internetové stránky, ale i Twitterové účty či newslettery.

Přečtěte si také

Aplikace Delta

Nejlepší aplikace pro sledování crypto portfolia na Android

Dnešní článek je zaměřen pro nadšence do kryptoměn. Představíme vám další velmi oblíbenou Android aplikaci …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.