Domů / Aplikace / Feedly – aplikace pro agregaci zpráv na Androidu

Feedly – aplikace pro agregaci zpráv na Androidu

Rádi čtete zprávy, články na telefonu a nechcete ztrácet čas ručním ověřováním, zda na vašich oblíbených stránkách vyšel nový obsah? Tak přesně pro vás je určen tento článek s představením velmi populární aplikace Feedly – Smarter News Reader. Budete se divit, jak neuvěřitelně dokáže Feedly šetřit váš čas a zvyšovat komfort při čtení článků.

Jak funguje agregace zpráv s Feedly

Nejprve je potřeba se registrovat a vytvořit si svůj účet. Registraci můžete provést v aplikaci telefonu nebo na internetových stránkách. Osobně nám přišlo snadnější registraci a další kroky, včetně vkládání zdrojů provést přes internetové stránky na počítači a následně se ve stažené aplikaci z Google Play pouze přihlásit pod svůj vytvořený účet a vše se synchronizuje.

  • Odkaz ke stažení aplikace z Google Play: ZDE

Přidání zdrojů a feedů

V aplikaci/ internetových stránkách po registraci a přihlášení si můžete vytvářet feeds, jedná se o „složky“ skupiny zdrojů. Zdrojem jsou pak například jednotlivé stránky. Pokud chcete získávat a číst nové články z odolnytelefon.cz kliknete na tlačítko Follow New Sources a zkopírujete URL adresu stránek, které chcete sledovat do hledání a následně se vám zobrazí v nabídce a již jen kliknete „FOLLOW“.

Feedly agregace zpráv

Aplikace funguje na jednoduchém principu obdobně například jako Twitter, ukáže vám nové články, které vaše vložené zdroje publikovaly. Nemusíte tedy stránky jednotlivě navštěvovat a kontrolovat. To vše Feedly udělá za vás a můžete si je přečíst na jednom místě buďto v aplikaci telefonu, tabletu či v internetové verzi.

Cena Feedly

Základní verze je zdarma a dle nás je pro většinu uživatelů dostačující. Umožňuje vytvořit tři feeds a vložit až 100 zdrojů. Neboli umožňuje vytvořit tři skupiny s odebíranými stránkami a odebírat až 100 internetových stránek. V případě, že by vám verze zdarma nedostačovala máte na výběr z několika různých placených předplatných:

  • Pro za 6USD měsíčně
  • Pro+ v akci nyní za 8,25USD či běžně za 12USD měsíčně
  • Business za 18USD měsíčně
  • Enterprise – vhodné pro zpravodajské společnosti cena není uvedena

Jednotlivé verze předplatného se liší nejen maximálním množstvím vytvářených feeds a sledovaných zdrojů, ale i jejich druhem. Například Pro+ umožňuje jako zdroje vkládat nejen internetové stránky, ale i Twitterové účty či newslettery.

Přečtěte si také

Identifikace hub aplikace

Android aplikace na identifikování hub

V dnešním článku vám představíme zajímavou aplikaci, která vám pomůže identifikovat houby. Zpestřete si houbařskou …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.